Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Türkiye’nin Zirvedeki Güvenlik Sendikası Güvenlik-İş

Türk-İş'e bağlı Güvenlik-İş Sendikası web sitesinden yaptığı açıklamada ,2019 Ocak İş Kolu Üye İstatistikleri A.Ç.S.H.B Tarafından Açıklandı, 35.884 Üye ile Güvenlik-İş Sendikamız 19. İş Kolunun En Büyük Sendikası oldu. İş Kolunda verdiğimiz mücadelede bizlere destek veren değerli üyelerimize ve özel güvenlik görevlilerine teşekkür ederiz denildi.

Türkiye’nin Zirvedeki Güvenlik Sendikası Güvenlik-İş
Türkiye’nin Zirvedeki Güvenlik Sendikası Güvenlik-İş İsmail Kutlu
Bu içerik 717 kez okundu.

Güvenlik-İş Sendikasının yaptığı yazılı açıklamanın bir bölümü.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından 6356 sayılı Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu gereğince; İşkollarındaki işçi sayıları ve sendikaların üye sayılarına ilişkin 2019 Ocak ayı istatistikleri  Resmi Gazete’de yayımlandı.

Güvenlik-İş Sendikası, özel güvenlik emekçilerinini sesi olmaya ve istikrarlı bir şekilde zirvede kalmaya devam ediyor. 

Yayınlanan istatistiğe göre, Sendikamız Güvenlik-İş 35.884  üye sayısı ile ‘Türkiye’de Savunma ve Güvenlik İş Kolunda  Lider İşçi Sendikası‘ olma konumunu özel güvenlik görevlilerinden aldığı güç ile devam ettirdi.

İş kolumuzdaki tüm özel güvenlik emekçilerini ,özel güvenlik görevlilerinden oluşan tek Sendika olan Güvenlik-İş Sendikasına üye olmaya davet ediyoruz

İş Kolumuzda Lider sendika olmanın verdiği büyük sorumluluğu sizlerden aldığımız güç ile yerine getirmeye kararlılık ve samimiyetle devam edeceğiz.

Bizlere güç veren tüm özel güvenlik meslektaşlarımıza teşekkür ederiz denildi.

Biz Birlikte Güçlüyüz

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU