Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik-İş'ten Ramazan Ayı Mesajı

Güvenlik-İş Sendikasından Ramazan Ayı münasebeti ile bir mesaj yayımlandı.

Güvenlik-İş'ten Ramazan Ayı Mesajı
Güvenlik-İş'ten Ramazan Ayı Mesajı İsmail Kutlu
Bu içerik 1455 kez okundu.

TÜRK-İŞ'e bağlı Güvelik-İş Sendikası, Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, “Ramazan ayını, bu yıl maalesef tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizi de tehdit eden koronavirüs salgınının etkisinde idrak etmek zorunda kalacağız. Bu virüsün daha fazla yayılmaması için sahurlarımızı, iftarlarımızı evlerimizde yapalım ve teravih namazlarımızı evlerimizde eda edelim ”dedi. Tüm özel güvenliklerinin Ramazan Ayının kutlandığı mesajda, koronavirüs salgınına da sabrederek el birliği ile bu süreçten başarıyla çıkacağımıza inancımız tamdır vurgusu yapıldı.

Sendikanın resmi web sitesinde ki açıklama şu şekilde;

 

HOŞ GELDİN 11 AYIN SULTANI YA ŞEHRİ RAMAZAN

Ramazan ayı hoşgörü, muhabbet, şefkat, merhamet ve rızkın bol olduğu, bereketin eksik olmadığı, birliğin, dayanışmanın, hoşgörünün arttığı bir Ramazan ayını daha birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Ramazan ayı dargınlıkların unutulduğu, küskünlüklerin sona erdiği, kardeşlik duygularının pekiştirildiği mübarek bir aydır.

Hayatımıza feyiz ve bereket katan Ramazan ayını, bu yıl maalesef tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizi de tehdit eden koronavirüs salgınının etkisinde idrak etmek zorunda kalacağız. Bu virüsün daha fazla yayılmaması için sahurlarımızı, iftarlarımızı evlerimizde yapalım ve teravih namazlarımızı evlerimizde eda edelim. 

Bu mübarek ay sabrı cemili öğrendiğimiz gibi tüm dünyada yaşanan korona salgınına da sabrederek el birliği ile bu süreçten başarıyla çıkacağımıza inancımız tamdır.

Bu vesile ile bu mübarek ayın İslam alemine, üyelerimize, teşkilatımıza ve özel güvenlik görevlilerine Ramazan-ı Şerif’ini kutluyor, hayırlar getirmesini diliyoruz.

GÜVENLİK-İŞ SENDİKASI GENEL YÖNETİM KURULU

Güvenlik-İş Sendikası Ramazan Ayı Tebrik Ömer ÇAĞIRICI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU