Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Sendika Başkanları Telekonferans Yöntemi İle Bakanlar Albayrak ve Selçuk İle Görüştü

28 Nisan 2020 tarihinde, telekonferans sistemiyle Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ve Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak başkanlığında gerçekleştirilen toplantılarda koronavirüs sürecinde çalışma hayatı değerlendirildi.

Sendika Başkanları Telekonferans Yöntemi İle Bakanlar Albayrak ve Selçuk İle Görüştü
Sendika Başkanları Telekonferans Yöntemi İle Bakanlar Albayrak ve Selçuk İle Görüştü İsmail Kutlu
Bu içerik 3516 kez okundu.

Selçuk İle Görüşme Telekonferans Sistemi İle Gerçekleşti

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Zehra Zümrüt Selçuk, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Türkiye KAMU-SEN Genel Başkanı Önder Kahveci, DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan ,TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çalışma Genel Müdürü Nurcan Önder, KESK Genel Sekreteri Ramazan Gürbüz katıldı.

Görüşmede, koronavirüs salgınının çalışma hayatı ve ekonomi üzerindeki etkilerinin yanı sıra çalışma hayatının sorunları ve çözüm yollarına ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Albayrak İle Görüşme Telekonferans Sistemi İle Gerçekleşti

İşçi ve işveren kesimi ile ekonomi bürokrasisinin katıldığı toplantıda, Kovid-19 salgın sürecinde çalışma hayatı ve ekonomide yaşanan gelişmeler, alınan önlemler, uygulamada yaşanan sıkıntılar ve salgın sonrası için ekonomide atılması planlanan tedbirli ve kademeli normalleşmeye ilişkin adımlara ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu. 

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak başkanlığında telekonferansla yapılan toplantıya FİKKO üyeleri, TOBB, TÜRK-İŞ, TÜSİAD, DEİK, TİM, ASKON, MÜSİAD, TESK, Hak-İş ve Memur-Sen de katıldı.

sendika başkanları koronavirüs işçilerle ilgili toplantı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hakan     2020-04-29 Hep aynı yalan kadro verdiler asgari ücretle calışmaya devam herkese desdek bize köstek allah büyük gün gelir devran döner efendiler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU