Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Özel güvenlik tarafından müşterilerin ateşleri ölçülüp, fırına alınıyor

AFYONKARAHİSAR'da hizmet veren bir ekmek fırını koronavirüs tedbirlerine ek olarak müşterilerin özel güvenlik görevlisi tarafından ateş ölçümünün yapılıp, içeri alınması uygulamasını başlattı. Fırın girişine dezenfektan da yerleştirilirken, müşteriler sosyal mesafe kuralına uygun olarak içeri alınıyor.

Özel güvenlik tarafından müşterilerin ateşleri ölçülüp, fırına alınıyor
Özel güvenlik tarafından müşterilerin ateşleri ölçülüp, fırına alınıyor İsmail Kutlu
Bu içerik 1409 kez okundu.

Koronavirüs salgınının yayılma hızını düşürmek ve virüsün başka insanlara bulaşmasının önlenmesi amacıyla Ramazan ayında yoğunluğu fazla olan ekmek fırınlarına yönelik alınan tedbirler titizlikle uygulanıyor. Hıfzıssıhha Kurulu kararlarıyla iftar saatinden 2 saat önce üretim yapılması yasaklanan fırınlarda kuyruklar nedeniyle oluşabilecek sosyal mesafe ihlallerinin de önüne geçilmesi planlanırken, Afyonkarahisar'daki bir ekmek fırını ilave tedbirler alma yoluna gitti.
Özel güvenlik görevlisi  bulunduran fırına gelen müşteriler için giriş noktasına dezenfektan konuldu. İçeriye ise sosyal mesafe kuralına dikkat edilerek alınan müşterilerin ateşleri de ateş ölçer cihazıyla kontrol ediliyor.

İşletme sahibi Ramazan Keskin, "Koronavirüs tedbirleri kapsamında devletimiz insan sağlığını önceleyen bir uygulama tedbiri aldı. Bu süreçte fırınlar için de üretim saati sınırlaması getirildi. Biz de bu uygulamaları yerine getirirken, müşterilerimizin de sağlığını korumak adına özel güvenlik personeli görevlendirdik. Güvenli alışveriş için dezenfektan ünitesi kurduk. Müşterilerimizin ateşini ölçerek sosyal mesafe aralığını koruyarak hizmet almalarını sağladık. Süreç inşallah kısa sürede sona erer ve millet olarak güzel günleri yaşarız" dedi.

Kaynak;Mustafa KILINÇ/AFYONKARAHİSAR, (DHA)

fırın özel güvenlik ateş ölçme özel güvenlik görevlisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU