Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

''Hiç Gündüz Çalışmadım'' özel güvenliklerin hikayesi

Orta Doğu Teknik Üniversitesinde güvenlik amiri olarak çalışan Recai TÜRKAN, 20 senedir gece mesaisinde çalışıp hiç gündüz çalışmadığını belirtiyor..

''Hiç Gündüz Çalışmadım'' özel güvenliklerin hikayesi
''Hiç Gündüz Çalışmadım'' özel güvenliklerin hikayesi İsmail Kutlu
Bu içerik 1982 kez okundu.

Orta Doğu Teknik Üniversitesinde halen güvenlik amiri olarak çalışan Recai TÜRKAN, 20 senedir 'Hiç Gündüz Çalışmadım'' diyerek özel güvenlik mesleğinin zorluklarından bahsediyor..

 

''Hiç Gündüz Çalışmadım'' 

Ülkemizde çalışan binlerce özel güvenlik görevlisinden biri Recai TÜRKAN, 20 senedir özel güvenlik mesleğinde görev yapan TÜRKAN, hiç gündüz çalışmadığı söyleyerek gece çalışmanın gündüze göre daha zor olduğunu ve hayatın kendileri için tersine aktığını belirtiyor.

Hayatın her alanında huzur ve güvenin sağlanması için 7/24  görev yapan, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması gibi kutsal bir görevi yerine getiren özel güvenlik görevlileri hak ettikleri toplumsal saygınlığı kazanmalı ve değerinin bilinmesi gerekiyor.

Recai TÜRKAN  özel güvenlik görevlisi güne gece başlıyor, sabahın ilk ışıklarıyla evin yolunu tutuyor. Şimdi onu hikayesini dinliyoruz..


 

özel güvenlik görevlisi özel güvenlik hiç gündüz çalışmadım özel güvenliğin hikayesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU