Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020

Şanlıurfa'daki Özel Güvenliklerden Daimi Statü Talebi

Şanlıurfa'da TYP kapsamında çalışan özel güvenlik görevlileri, yaptıkları açıklama ile kendilerine daimi statü verilmesini talep etti.

Şanlıurfa'daki Özel Güvenliklerden Daimi Statü Talebi
Şanlıurfa'daki Özel Güvenliklerden Daimi Statü Talebi İsmail Kutlu
Bu içerik 1625 kez okundu.

Şanlıurfa'da Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğünde görev alan özel güvenlik görevlileri, Haliliye ilçesinde bir araya gelerek, kendilerine daimi statü verilmesi konusunda açıklama yaptı. 

Okullarda görev alan TYP özel güvenlik görevlileri adına açıklama yapan Suphi Setcan, koronavirüs sürecinde Valilik bünyesinde emniyet güçlerine yardımcı olmak için farklı bölgelerde çalıştıklarını, bu uygulamanın sürekli hale gelmesini talep ettiklerini söyledi. 8-9 ay çalışıp tekrar işsiz kalmak istemediklerini dile getiren Setcan, açıklamasında şunları kaydetti: "Ülkemizin ve dünyanın yaşadığı covid-19 salgını ile mücadele kapsamında okullarda görev yapan TYP Özel güvenlik görevlileri geçici bir süreyle Valilik bünyesinde emniyet güçlerine yardımcı olmak için başta karantina bölgeleri olmak üzere kontrol noktaları, hastaneler, bankalar ve buna benzer birçok yerde görev yapmaktadır.

Bizler TYP özel güvenlik görevlileri olarak, her yıl olduğu gibi 8 ay 9 ay geçici süreyle çalışıp tekrar işsiz kalmak istemiyoruz. Bu uygulamanın sürekli kalıcı olarak devam etmesini istiyoruz." BİHA

özel güvenlik özel güvenlik görevlisi typ ögg
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU