Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

'Mermi Manyağı Yapacağım' Deyip Gözaltına Alınan Kişi Özel Güvenlik Değil, Danışma Görevlisi Çıktı

Sokak köpeklerini sopayla dövdüğü belirtilen ve güvenlik görevlisi olduğu iddia edilen şahsın özel güvenlik değil, danışma görevlisi olduğu anlaşıldı.

'Mermi Manyağı Yapacağım' Deyip Gözaltına Alınan Kişi Özel Güvenlik Değil, Danışma Görevlisi Çıktı
'Mermi Manyağı Yapacağım' Deyip Gözaltına Alınan Kişi Özel Güvenlik Değil, Danışma Görevlisi Çıktı İsmail Kutlu
Bu içerik 1023 kez okundu.

Adana'nın Seyhan ilçesinde, vatandaşların beslediği sokak köpeklerini sopayla dövdüğü öne sürülen bir apartmanın görevlisi, kendisine tepki gösteren kadın hayvan severi, "Hepsini mermi manyağı yapacağım, ben deliyim. Siz de gelirseniz size de kurşun gelebilir. Git emniyete bildir" diyerek, tehdit etti. Gözaltına alınan Tekin A. isimli görevli, "Ben hayvanları severim. Söylenenler yalan." dedi.

 

Özel Güvenlik Değil, Danışma Görevlisi 

Konu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yayınlayan Türk-İş'e bağlı Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı,Özel Güvenlik Değil, Danışma Görevlisi olduğunu söyledi.

Çağırıcı sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Resmi makamlarla yapılan görüşme neticesinde Adana ilinde özel güvenlik görevlisi olduğu ve sokak hayvanlarına şiddet uyguladığı yönünde medyada habere konu olan şahısın özel güvenlik görevlisi olmadığı,çalıştığı iş yerinin 5188 sayılı kanun kapsamında olmadığı, şahısın ''DANIŞMA''görevlisi olduğu anlaşılmıştır.

Özel güvenlik mesleğinin ismini lekelemek ve özel güvenlik görevlisi olarak çalışan şerefli ve onurlu meslektaşlarımızı karalamaya çalışanlar ve bunu yalan ve yanlış haberlerle kamuoyuna aktaran basın kaynaklarını da esefle kınıyorum'' ifadelerini kullandı.
 

özel güvenlik hayvanlara şiddet danışma görevlisi ömer çağırıcı güvenlik iş sendikası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU