Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Özel Güvenliklerin Koronavirüsü Ankara'dan Kaptığı İddiası

Kırıkkale Üniversitesi'nde görevli 3 güvenlik görevlisine bulaşan Covid-19 virüsünün Ankara'dan Kırıkkale'ye cenazeye gelenler tarafından bulaştırıldığı iddia edildi. Daha önce de Ankara'da çalışan bir sağlık mensubu ile 4 kargo görevlisi virüse yakalanmıştı.

Özel Güvenliklerin Koronavirüsü Ankara'dan Kaptığı İddiası
Özel Güvenliklerin Koronavirüsü Ankara'dan Kaptığı İddiası İsmail Kutlu
Bu içerik 890 kez okundu.

Kırıkkale Üniversitesi'nde görevli 3 güvenlik görevlisinin bugün yapılan Covid-19 testi pozitif çktı. Virüsün ilk olarak Ankara'dan cenazeye gelenler tarafından bir güvenlik görevlisine bulaştırıldığı iddia edildi. Edinilen bilgilere göre güvenlik görevlisi H.B.'nın de katıldığı bir cenazeye Ankara'dan gelenler oldu. Bu kişilerden H.B.'ye bulaşan virüs daha sonra H.B.'nin eşi ve çocukları ile birlikte 2 güvenlik görevlisinde de çıktı. 3 güvenlik görevlisi ile H.B.'nin eşi ve çocukları tedavi altına alındılar. Kırıkkale de covid-19'a yakalanan bir sağlık mensubu ile 4 kargo çalışanı da virüsü çalıştıkları Ankara'dan getirmişlerdi.

kırıkkale üniversitesi özel güvenlik koronavirüs
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU