Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

PTT Genel Müdürü Gülten'den Özel Güvenliklere Anlamlı Sözler

Türk-İş Konfederasyonu'na bağlı Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı,PTT Genel Müdürü Hakan Gülten'i makamında ziyaret etti, ziyaret sonrasında PTT Genel Müdürü Büyük bir azim ve sorumluluk bilinciyle gece gündüz demeden ülkemiz için çalışan özel güvenlik görevlilerine teşekkür etti.

PTT Genel Müdürü Gülten'den Özel Güvenliklere Anlamlı Sözler
PTT Genel Müdürü Gülten'den Özel Güvenliklere Anlamlı Sözler İsmail Kutlu
Bu içerik 1779 kez okundu.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada PTT Genel Müdürü Sayın Hakan Gülten’i makamında ziyaret ederek PTT bünyesinde yetkili sendika olarak üyelerimizin sorun ve talepleri adına verimli bir görüşme gerçekleştirdik.

Fedakarca çalışan üyelerimiz adına 2 bin tl destek ödemesinden dolayı teşekkür ederek, üyelerimiz özel güvenlik görevlilerine Genel Müdürümüzün kıymet vermesi ve takdir etmesi bizleri tüm özel güvenlik görevlileri adına mutlu etmiştir dedi.

Yetkili Sendika Güvenlik-İş PTT PAL İle özel güvenlik sektöründe ilk kez kamuda toplu iş sözleşmesi imzalamış olup haber tüm ulusal basına yansımıştı, PTT PAL ile Güvenlik-İş Sendikası arasında bin 700 işçinin 18 ay faydalandığı ve ücretlerde %14 artışın sağlanmakta olduğu toplu iş sözleşmesinde PTT bünyesinde çalışan özel güvenlik görevlileri oldukça memnundu.

Güvenlik-İş Sendikası,toplu İş Sözleşmesinin yeni dönemi öncesinde özel güvenlik işçilerine sosyal ve ekonomik katkılar sağlamak adına çalışmalarına devam ediyor.

PTT Genel Müdürü Hakan Gülten'de Resmi Twitter Hesabından Açıklama Yaptı

Gülten; Büyük bir azim ve sorumluluk bilinci ile gece gündüz demeden ülkemiz için çalışan özel güvenlik görevlilerimizi temsilen ziyarette bulunan Güvenlik-İş Sendikası'nın Genel Başkanı Sayın Ömer Çağırıcı'ya teşekkür ediyorum dedi.

PTT Genel Müdürü Hakan Gülten'in bu mesajı özel güvenlik görevlileri arasında mutlulukla karşılandı.

ömer çağırıcı hakan gülten ptt özel güvenlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU