Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik-İş'ten Kadir Gecesi Mesajı

Güvenlik-İş Sendikası Kadir Gecesi münasebeti ile bir mesaj yayımladı.

Güvenlik-İş'ten Kadir Gecesi Mesajı
Güvenlik-İş'ten Kadir Gecesi Mesajı İsmail Kutlu
Bu içerik 1526 kez okundu.

TÜRK-İŞ'e bağlı Güvenlik-İş Sendikası Ramazan ayının son günlerine yaklaşırken Kadir Gecesi münasebeti ile resmi web sitesinden Genel Yönetim Kurulu adına bir mesaj yayımladı.

Koronavirüs salgını sebebiyle zor günler geçirildiğinin altını çizen Genel Yönetim Kurulu, salgından ve diğer musibetlerden kurtulmak için milletçe tek yürek olarak dua edilmesi gerektiğini söyledi.

Özel güvenlik görevlilerinin ve tüm İslam aleminin Kadir Gecesini tebrik edildiği mesajda, yapılan  duaların, İslam aleminin birlik ve beraberliğine, insanlığın barış, huzur ve saadetine vesile olmasını temennisinde bulundu.

Sendikanın web sitesinden yazılı yapılan Kadir Gecesi Mesajı Şu Şekilde;


KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN

Kadir Gecesi, İslam'ın en şerefli, en faziletli ve en ihtişamlı gecelerinden olup bu gece Kur'an meşalesinin dünyayı aydınlatmaya başladığı mübarek bir gecedir.

Bu gece; Rabbimizin rahmet ve bereketinin yeryüzünü kapladığı, şeytanların bağlandığı, bin aydan daha hayırlı olan mübarek Kadir Gecesidir.

Bu mübarek gece de, hayatımızı gözden geçirmemiz, geçmişimizi değerlendirmemiz, yaptığımız hataları ve günahları sorgulamamız ve bağışlanma dilememiz için bir fırsat bilmeliyiz.

Koronavirüs salgını sebebiyle zor günler yaşadığımız bu dönemde alınan tedbirlere sonuna kadar riayet ederek, Rabbimizden bu hastalıktan ve diğer musibetlerden kurtulmak için milletçe tek yürek olarak dua etmeliyiz.

Kadir Gecesini fırsat bilerek aramızdaki kin ve kırgınlıkları bertaraf etmeli, elimizi ve gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açarak yüce dinimizin bizden istediği sevgi ve gönül huzuru ortamının kurulmasına, kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine gayret göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, İslam aleminin, aziz milletimizin, teşkilatımızın, üyelerimizin ve meslektaşlarımızın Kadir Gecesini tebrik ediyor ve bu gecede yapılan duaların, İslam aleminin birlik ve beraberliğine, insanlığın barış, huzur ve saadetine vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyoruz.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu

özel güvenlik Güvenlik İş Sendikası Kadir Gecesi Ramazan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU