Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik-İş'ten Bayram Mesajı

Güvenlik-İş Sendikası Ramazan bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Güvenlik-İş'ten Bayram Mesajı
Güvenlik-İş'ten Bayram Mesajı İsmail Kutlu
Bu içerik 1996 kez okundu.

TÜRK-İŞ'e bağlı Güvenlik-İş Sendikası Ramazan Ramazan Bayramı münasebeti ile resmi web sitesinden Genel Yönetim Kurulu adına bir mesaj yayımladı.

Koronavirüs salgını sebebiyle zor günler geçirildiğinin altını çizen Genel Yönetim Kurulu, salgın döneminde canlarını hiçe sayarak görevlerini yapan sağlık çalışanlarına ve görünmez kahramanlarımızdan olan özel güvenlik görevlilerine bayram vesilesi ile tekrardan şükranlarını sunduklarını belirtti. 

 

Sendikanın web sitesinden yazılı yapılan Ramazan Bayramı Mesajı Şu Şekilde;

On bir ayın sultanı hayır ve bereket kapısı mübarek Ramazan Ayının ardından bir bayrama daha ulaşmanın sevincini yaşıyoruz.

Bayramlar, duyguların coştuğu, sevgi ve saygı, hislerinin mü'minler arasında alabildiğine canlandığı, zenginin-fakiri, büyüğün-küçüğü gözettiği, birlik ve beraberlik duygularımızın yeniden yeşerdiği, yüce azamet sahibi olan Rabbimizin merhametiyle yeryüzünü kapladığı mübarek zamanlardır.

Bu Ramazan bayramında yaptığımız ibadetlerin tutuğumuz oruçların, yapılan iyiliklerin, okunan kuranların kabulünü dileyerek ülkemizde ve tüm dünyayı saran koronavirüs belasından biran evvel kurtulmayı dileyerek ülkemizin bu zor zamanlarında kendi canlarını hiçe sayarak görevlerini yapan sağlık çalışanlarına ve görünmez kahramanlarımızdan olan özel güvenlik görevlilerine bayram vesilesi ile tekrardan şükranlarımızı sunuyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Milletimizin, İslam Aleminin ve bu özel günde dahi vazife başında olan, ailesi ve sevdikleriyle bir arada olamayan, can ve mal koruyan Özel Güvenlik Görevlisi meslektaşlarımızın ve teşkilatımızın Ramazan bayramını en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Bayramlar bir olmaktır, birlik olmaktır…
Birlikte kardeşçe kucaklaşacağımız günlere en kısa zamanda sağlıkla kavuşmak dileğiyle…

RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..

Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu

ramazan bayramı tebrik güvenlik-iş sendikası özel güvenlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU