Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik-İş'ten PTT PAL Genel Müdürü Kazdal'a Ziyaret

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, PTT Pal Genel Müdürü Abdullah KAZDAL'ı makamında ziyaret ederek özel güvenliklerin sorun ve talepleri adına verimli bir görüşme gerçekleştirdi.

Güvenlik-İş'ten PTT PAL Genel Müdürü Kazdal'a Ziyaret
Güvenlik-İş'ten PTT PAL Genel Müdürü Kazdal'a Ziyaret İsmail Kutlu
Bu içerik 2462 kez okundu.

TÜRK-İŞ'e bağlı Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (Güvenlik-İş) Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, PTT Pal Genel Müdürü Abdullah KAZDAL'ı makamında ziyaret ederek özel güvenliklerin sorun ve talepleri adına verimli bir görüşme gerçekleştirdiğini belirtti.

Güvenlik-İş Sendikası ile PTT PAL A.Ş. arasında güvenlik görevlileri adına kamuda ilk defa sözleşme imzalayarak bin 700 işçinin 18 ay faydalanacağı ve ücretlerde yüzde 14 artış sağlandığı TİS imzalanmıştı.

Geçtiğimiz günlerde PTT Pal bünyesinde koronavirüs salgınında fedakarca çalışan özel güvenlik görevlileri adına 2 bin tl destek ödemesinden dolayı PTT Genel Müdürü Hakan GÜLTEN'i makamında ziyaret ederek teşekkür eden Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, 27 Mayıs Çarşamba günü PTT Genel Müdürü Abdullah KAZDAL'ı ziyarette bulunarak özel güvenlik görevlilerin sorun ve taleplerini iletti.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI'nın sosyal medya hesabından duyurduğu KAZDAL ziyareti haberi şu şekilde;

Ülkemizin güzide kurumlarından olan yetkili olduğumuz PTT PAL A.Ş’de Genel Müdürümüz Sayın Abdullah Kazdal’ı makamında ziyaret ederek üyelerimizin talepleri konusunda ve çalışmalarımız hakkında istişare ettik..
Güvenlik-İş Sendikamız ve şahsım adına Sayın Genel Müdürümüze ilgisi ve duyarlılığı ve üyelerimiz özel güvenlik görevlilerinin yaptığı görevleri gereği göstermiş olduğu hassasiyetinden dolayı teşekkür ederim..

PTT PAL Genel Müdürü Sayın Abdullah KAZDAL, Genel Başkan Ömer ÇAĞIRICI’ya yapılan ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirterek teşekkür etti..

 

PTT güvenlik Güvenlik-İş Sendikası Ömer ÇAĞIRICI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU