Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Özel Güvenliklere Hakaret Eden Doktora Büyük Tepki

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi çalışanlarının verilmeyen ek ödemeleri için eylem yaptı.

Özel Güvenliklere Hakaret Eden Doktora Büyük Tepki
Özel Güvenliklere Hakaret Eden Doktora Büyük Tepki İsmail Kutlu
Bu içerik 2926 kez okundu.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi çalışanlarına pandemi sürecinde kurumun uğradığı zarar gerekçe gösterilerek yüzde 20’den başlayan ek ödemeler verilmedi. Hastane bahçesinde eylem yapan sağlık çalışanları başhekimliğe yürümek istedi. Başhekimin odasına girmek isteyen sağlık çalışanlarını özel güvenlik görevlileri engelledi.

Başhekimin odasına girişi engelleyen ve sadece görevini yapan özel güvenlik görevlilerine, Acil tıp biriminde çalışan doktor kendine ve mesleğine yakışmayacak  cümleler saf etti.

Güya eylem yaptığı meslektaşlarına destek amaçlı sosyal medya üzerinden paylaştığı yazıda; ''Utanma arlanma da yok, anayasa bilmek de yok, varsa yoksa et yığınları arkasına saklanmak, fiziken yoktum ama gönlüm sizinle!'' sözlerine özel güvenliklerden büyük tepki geldi.
 

Özel güvenlik görevlileri bu sözlere büyük tepki göstererek '' bizler devletimizin ve milletimizin emride  7/24 çalışan özel güvenlik görevlileriyiz. Bizler can ve mal koruyoruz. Sağlıkta şiddet olayları yaşandığında yine ilk biz müdehale ederek engel olmaya çalışıyoruz. Sarf ettiğiniz cümlenizde ''varsa yoksa et yığınları arkasına saklanmak,'' sözlerinizi eshefle kınıyoruz..''dediler..

Sarf ettiği sözlerden büyük tepki gören  Acil Tıp Uzmanı olan doktorun özür dilemesi bekleniyor..

 

özel güvenlik eylem tepki hakaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU