Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Özel Güvenlik Görevlileri İçin Asılan Bilboardlar Damga Vurdu

TÜRK-İŞ'e bağlı Güvenlik-İş Sendikası '26-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftası' için yaptırdığı bilboardlar damga vurdu.

Özel Güvenlik Görevlileri İçin Asılan Bilboardlar Damga Vurdu
Özel Güvenlik Görevlileri İçin Asılan Bilboardlar Damga Vurdu İsmail Kutlu
Bu içerik 3311 kez okundu.

Binlerce Özel Güvenliğin sabırsızlıkla kutlamayı beklediği '26-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftası' kutlamaları erken başladı.

Ankara Başta olmak üzere bir çok ilde bilbordlarda ' Yaşamın Her Anında Yanı Başımızda Olan Özel Güvenliğin Farkında Mısınız?' sloganıyla asılan afişlerin vatandaşların dikkatini bir hayli çektiği görüldü.

 

Görüntünün olası içeriği: ağaç, gökyüzü, bitki, çiçek ve açık hava

 

26-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftası’ dolayısıyla Güvenlik-İş Sendikası öncülüğünde, İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı ve TÜRK-İŞ Konfederasyonun ortak çalışmasıyla yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu İl, İlçe ve merkez noktalarında konumlanan billboardlarda özel güvenlik haftası etkinliğinin başlandığı görüldü.

Son zamanlarda Güvenlik-İş Sendikası, özel güvenlik sektörüyle ilgili projelerle adından sıkça söz ettiriyor..
Geçtiğimiz günlerde özel güvenliklerin tek tip kıyafet uygulamasına geçilmesinde öncülük eden sendika, özel güvenlik görevlileri için birde kamu spotu hazırlandığını ve özel güvenlik haftasında tüm televizyon ve radyolarda zorunlu yayın olarak yayınlanacağını belirtiyor..Görüntünün olası içeriği: ağaç, gökyüzü, bulut ve açık hava
 

Tüm özel güvenlikleri ’ TEK YÜREK, TEK SES olmaya davet ediyoruz

Öte yandan Sendikanın sosyal medya hesabından asılan birbortlarla ilgili yapılan açıklamada;

 

ÖZEL GÜVENLİK HER YERDE..

''‘26-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftası’ dolayısıyla Güvenlik-İş Sendikamız, İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı ve TÜRK-İŞ Konfederasyonumuzun ortak çalışmasıyla yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda konumlanan billboardlarda özel güvenlik haftası etkinliğine Güvenlik-İş Sendikası olarak başlamış bulunmaktayız.

Hayatımızın her alanında yanı başınızda olan Özel Güvenlik Görevlilerinin Farkında Mısınız?

Tüm özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımızı ‘26-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftasında’ TEK YÜREK, TEK SES olmaya davet ediyoruz...''denildi.

 

Görüntünün olası içeriği: ağaç, gökyüzü, bitki, ekran ve açık hava

 

Görüntünün olası içeriği: ağaç, gökyüzü, bitki ve açık hava

özel güvenlik haftası 26-30 Haziran özel güvenlik günü Güvenlik-İş Sendikası Bilbord Afiş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU