Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Hem suçlu hem güçlü! Maskesiz metroya binmesine izin verilmeyince ortalığı birbirine kattı

Akıl alır gibi değil! Maske takmadan metroya binmeye çalışan kadın, hem kendi sağlığını hem toplum sağlığını tehlikeye attı. Güvenlik görevlileri tarafından turnikelerde durdurularak istasyona geçişine izin verilmeyen kadın, sinir krizi geçirerek olay çıkardı. Görevlilerin polis çağıracaklarını söylemesi üzerine kadın, "Polis kim?" diye bağırdı.

Hem suçlu hem güçlü! Maskesiz metroya binmesine izin verilmeyince ortalığı birbirine kattı
Hem suçlu hem güçlü! Maskesiz metroya binmesine izin verilmeyince ortalığı birbirine kattı İsmail Kutlu
Bu içerik 2477 kez okundu.

Haliç Metro İstasyonu'nda metroya maskesiz binmek isteyen kadın, turnikeden geçişine izin vermeyen güvenlik görevlisiyle tartıştı. Maskesiz kadın ve yanındaki kişi daha sonra istasyondan uzaklaştı.

Duraktaki özel güvenlik görevlisi maskesiz kadının turnikelerden geçişine izin vermedi. Bunun üzerine kadınla özel güvenlik görevlisi arasında tartışma çıktı.

Metroya maskesiz binmek isteyen kadın, güvenlik görevlisinin üzerine yürüyerek maske takmadan da metroya binebileceğini söyledi.

Metroya maskesiz bir şekilde binmekte diretince güvenlik görevlisi, olayı polise bildirdi.

Sinirlerine hakim olamayan kadın "Polis kim" diyerek bağırdı. Maskesiz yolcu ve yanındaki kişi daha sonra metro istasyonundan uzaklaştı.

Kaynak:Sabah https://www.sabah.com.tr/yasam/2020/06/25/hem-suclu-hem-guclu-maskesiz-metroya-binmesine-izin-verilmeyince-ortaligi-birbirine-katti?paging=2

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU