Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı: Kıdem Tazminatı Kırmızı Çizgimizdir

TÜRK-İŞ'e bağlı Güvenlik İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, bir televizyon kanalında katıldığı canlı yayında kıdem tazminatı tartışmalarına ilişkin çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

Güvenlik İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı: Kıdem Tazminatı Kırmızı Çizgimizdir
Güvenlik İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı: Kıdem Tazminatı Kırmızı Çizgimizdir İsmail Kutlu
Bu içerik 1272 kez okundu.

Kıdem Tazminatı'nın tüm işçiler için kırmızı çizgi konumunda olduğunu söyleyen Güvenlik İş Sendikası Genel Başkanı, her yıl kıdem tazminatı konusunun gündeme gelmesinin doğru olmadığını vurguladı.

Güvenlik İş Sendikası Genel Başkanı, 'Kıdem tazminatı her yıl kumbaramıza koyduğumuz bir para, biz bu paraya güvenerek gelecekle ilgili hayaller kuruyoruz. Kıdem tazminatıyla ev , araba alacağım, çocuklarımın düğününü yapacağım " gibi hayaller kuruyoruz. Her sene gündeme gelir, 1 hafta 10 gün konuşulur gider. TÜRK-İŞ bu konuda ciddi anlamda tavır koyuyor gündemden kalkıyordu. Bu sene ciddi anlamda kıdem tazminatı konusu rahatsızlık yarattı. TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulu kıdem tazminatının kırmızı çizgimiz olduğunu kamuoyunu deklare ettik. Kamuoyunun da yüzde 80 desteğini almış bulunuyoruz. Biz evlerimizde tek başına yaşamıyoruz, en az 3 kişi var, 45-50 milyon insanı direk ilgilendiren bir konu bu. Direk 50 milyonu ilgilendiren konuda bu işin oldu bittiye getirilmesine müsaade edilmez. Sendikalar olarak buna karşı çıktığımızı deklare ettik.' diye konuştu.

 

 

Kıdem tazminatı ömer çağırıcı güvenlik iş sendikası işçi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU