Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Harran Üniversitesinde Özel Güvenlik Görevlilerine Hizmet İçi Eğitim Verildi

Harran Üniversitesinde Özel Güvenlik Görevlilerine Hizmet İçi Eğitim Verildi

Harran Üniversitesinde Özel Güvenlik Görevlilerine Hizmet İçi Eğitim Verildi
Harran Üniversitesinde Özel Güvenlik Görevlilerine Hizmet İçi Eğitim Verildi İsmail Kutlu
Bu içerik 1060 kez okundu.

Harran Üniversitesi Merkezi Kütüphane Konferans salonunda düzenlenen ve beş gün süren eğitim programı, pandemi sürecinden dolayı sosyal mesafe gözetilerek yapıldı. Üniversitede görev yapan 140 güvenlik personelinin katıldığı eğitim programı, Harran Üniversitesi Genel Sekreteri Abdulhalim Dündar ve Genel Sekreter Yardımcısı Çetin Kılıç’ın katılımlarıyla düzenlendi.

Özel Güvenlik Görevlilerinin görevleri ve dikkat etmeleri gereken kurallar, Etkili iletişim, Kurumsal aidiyet konularında eğitim veren Harran Üniversitesi Genel Sekreteri Abdulhalim Dündar; Üniversitenin vitrini olan Güvenlik hizmetlerinin önemli olduğunu bundan dolayı bu hizmeti sunan Özel Güvenlik Görevlilerinin görevlerini yürütürken daha dikkatli ve duyarlı olmaları gerektiğini, başarıyı yakalamak için de görevlerini severek yapmanın öneminden bahsetti.

 Üniversite Koruma ve Güvenlik Biriminden sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Çetin Kılıç’da; üniversitemizde öğrencilerimize ve personelimize güvenilir bir ortam sağlama konusunda hizmet veren Koruma ve Güvenlik Birimine önem verdiklerini ve güvenlik hizmeti sunan Özel Güvenlik Görevlilerinin, görevlerini daha etkili ve verimli yapabilmeleri için hizmetiçi eğitimlerin önemli olduğunu vurgulayarak bu eğitimlerin devam edeceğini belirtti. 

Eğitimlerin son iki gününde ise güvenlik personellerine temel hak ve hürriyetlerin korunması, mevzuat bilgilerinin arttırılması ile aidiyet duygularının geliştirilmesine yönelik bilgiler verildi. Eğitimler, karşılıklı soru ve cevapların alınmasının ardından son buldu.

Harran Üniversitesi eğitim özel güvenlik görevlileri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU