Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Kars’ta ‘Özel Güvenlik Eğitimi’ Verildi

Kars'ta Özel Güvenlik görevlilerine yönelik 'Özel Güvelik Eğitimi' verildi.

Kars’ta ‘Özel Güvenlik Eğitimi’ Verildi
Kars’ta ‘Özel Güvenlik Eğitimi’ Verildi İsmail Kutlu
Bu içerik 1623 kez okundu.

Kars Kafkas Üniversitesi bünyesinde görev yapan ve diğer kurumlarda görev güvenlik personellerine İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerince bilgilendirme yapıldı.

Eğitimde, yetkililer Özel Güvenlik Görevlileri Özel Güvenlik İşbirliği ve Entegrasyon (KAAN) Projesi hakkında bilgilendirildi. Katılımcılara KAAN Projesi,Genel Kolluk ve Özel Güvenlik arasındaki ilişkiler,Özel Güvenlik Hukuku gibi konularda bilgi ve birikimlerini katılımcılarla paylaştılar.

Kafkas Üniversitesi Ahmet Arslan Kongre ve Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda düzenlenen Konferansa Kafkas Üniversitesi bünyesinde çalışan Koruma ve Güvenlik Görevlileri ile diğer kurumlarda görev yapan Koruma ve Güvenlik Görevlisi çalışanları katıldı.

Seminere katılanlara salona girişte Covid19 tedbirleri kapsamında dezenfekten kullandırılarak maskesi olmayanlara maske verildi. Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak oturulması sağlandı.(Kaynak AA)

eğitim özel güvenlik kars
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU