Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

KAAN Uygulaması Ülke Genelinde Faaliyete Geçti

İstanbul'da pilot il olarak uygulanmaya başlanan KAAN projesi, sonrasında 30 büyük şehir statülü ilimizde ve ardından Projenin kalan 51 ilimizde uygulanmaya başlandı.

KAAN Uygulaması Ülke Genelinde Faaliyete Geçti
KAAN Uygulaması Ülke Genelinde Faaliyete Geçti İsmail Kutlu
Bu içerik 3101 kez okundu.

Özel Güvenlik Görevlilerinin görev yaptıkları tüm alanlarda etkin, verimli, sürdürülebilir, ölçülebilir ve denetlenebilir güvenlik hizmeti sunularak halkımıza sunulan güvenlik hizmetinin kalitesinin artırılması amacı ile başlanan KAAN projesi ülke genelinde uygulanmaya başlandı.

 


Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığının resmi web sitesinden yapılan açıklama şu şekilde;

''KAAN uygulaması ile Özel Güvenlik Görevlilerinin görev yaptıkları Kamu Hastaneleri, Eğitim Kurumları, Havalimanları, Alışveriş Merkezleri, Park ve Bahçeler ile Toplu Taşıma Alanları başta olmak üzere görev yapılan tüm alanlarda etkin, verimli, sürdürülebilir, ölçülebilir ve denetlenebilir güvenlik hizmeti sunularak halkımıza sunulan güvenlik hizmetinin kalitesinin artırılması amaçlanmıştır.

Pilot il olarak seçilen İstanbul’da uygulamaya başlanan KAAN Projesi, sonrasında 30 büyük şehir statülü ilimizde de hayata geçirilmiştir. Projenin kalan 51 ilimizde de uygulamaya geçirilmesi için KAAN projesinde görev alacak ve gerekli koordineyi sağlayacak genel kolluk ve özel güvenlik görevlileri eğitimi tamamlanmıştır.

KAAN Uygulaması 5 Ağustos 2020 tarihi itibariyle ülke genelinde 2.503 ayrı noktada 68.727 özel güvenlik görevlisi ve 11.574 genel kolluk personeli ile yürütülmeye başlanmıştır'' denildi.

 

KAAN özel güvenlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU