Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Özel Güvenlik, Otomobil Çarpan Kedi İçin Seferber Oldu

ERZURUM Atatürk Üniversitesi kampüsünde otomobilin çarpması sonucu kalça kemiği kırılan sokak kedisi için özel güvenlik görevlisi seferber oldu.

Özel Güvenlik, Otomobil Çarpan Kedi İçin Seferber Oldu
Özel Güvenlik, Otomobil Çarpan Kedi İçin Seferber Oldu İsmail Kutlu
Bu içerik 2372 kez okundu.

Atatürk Üniversitesi Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) önündeki kavşakta, sürücüsü ve plakası belirlenemeyen otomobil sokak kedisine çarptı. Durumu fark eden KYK güvenlik görevlisi Ahmet Şimşek, ağır yaralanan kediyi Veteriner Fakültesi Hayvan Hastanesi'ne götürdü. Hayvan Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Latif Emrah Yılmaz ve görevliler sokak kedisini muayene etti. Röntgen filmleri çekilen kedinin kalça kemiğinin kırık olduğu belirlendi. Kan değerlerini belirlemek için kan örnekleri alınan kedi, hastanede tedaviye alındı.

45 GÜN GÖZLEM ALTINDA KALACAKKedinin kalçasının kırık olduğunu belirten Doç. Dr. Latif Emrah Yanmaz, "Kalça kırığıyla ilgili tıp iki şey söylüyor. Birincisi ameliyat, biz de bundan yanayız. İkincisi ise hastanın kan değerleri normal değilse 45 gün boyunca dar bir alanda tutulması. Yani insanlardaki gibi yatak istirahati gerektiği belirtiliyor. Kediden aldığımız kanları laboratuvarda inceledikten sonra değerlerini belirleyip ona göre ameliyat mı yoksa 45 gün dar bir alanda mı tutulacak karar vereceğiz" dedi.

Sokak kedisine sahip çıkan Ahmet Şimşek, "Otomobilin çarptığı kediyi hastaneye götürdük, ilk müdahalesi yapıldı. Kalçasında kırık tespit edildi. Tedavisi için bazı masraflar var, bu konuda destek bekliyoruz" diye konuştu.

 

Otomobilin çarptığı kedinin kalça kemiği kırıldı

Otomobilin çarptığı kedinin kalça kemiği kırıldı

Otomobilin çarptığı kedinin kalça kemiği kırıldı

 

özel güvenlik özel güvenlik otomobilin çarptığı kedi için seferber oldu erzurum kyk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU