Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Gap Havalimanı Uyuşturucuya Geçit Vermiyor

Şanlıurfa Gap Havalimanı'nda özel güvenlik görevlisinin dikkatli davranması sonucu spor ayakkabılarının içine konmuş 700 gram esrar yakalandı.

Gap Havalimanı Uyuşturucuya Geçit Vermiyor
Gap Havalimanı Uyuşturucuya Geçit Vermiyor İsmail Kutlu
Bu içerik 2761 kez okundu.

24 Eylül 2020 tarihinde Şanlıurfa Gap Havalimanı Terminal Giriş kontrol noktasında güvenlik görevlilerinin arama ve tarama görevi yaptığı esnada, bir yolcunun  ayakkabısı çıkartılarak x-ray cihazından geçirilmesi neticesinde, X ray cihazında yapılan kontrol ve incelemede yolcunun her iki spor ayakkabısı içine gizlediği 700 gr.esrar Başkent $ Al grup Özel Güvenlik Görevlisi Yakup ÇETİN  tarafından tespit edilmiştir.

Kolluk kuvvetlerine haber verilerek gerekli adli ve idari işlemler Havalimanı Emniyet Şube Müdürlüğünce başlatılmış ve olay savcılığa intikal etmiştir. 

Görevinde üstün başarı gösteren Başkent &Al grup Özel Güvenlik Görevlisi Yakup Çetin ve Proje sorumlusu Nihat AĞIREL  Havalimanı meydan müdür vekili İbrahim ÇİFTÇİ ve Emniyet şube müdürü Adem YANDAK bey tarafından  ödüllendirilerek başarıları tebrik edilerek ,teşekkür konuşması yapıldı.(Kaynak urfaflash.com)

 

 

GAP Havalimanı özel güvenlik görevlisi uyuşturucu Yakup Çetin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU