Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

NEVÜ özel güvenlik personeline “Narkorehber Eğitimi” verildi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) bünyesinde görev yapan güvenlik personeline yönelik Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından “Narkorehber Eğitimi” verildi.

NEVÜ özel güvenlik personeline “Narkorehber Eğitimi” verildi
NEVÜ özel güvenlik personeline “Narkorehber Eğitimi” verildi İsmail Kutlu
Bu içerik 937 kez okundu.

Kovid-19 ile mücadele tedbirleri kapsamında teknik alt yapısı NEVÜ Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından sağlanan ve çevrimiçi olarak düzenlenen “Narkorehber Eğitimi”ne, üniversitede görev yapan tüm güvenlik personeli katıldı. Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi personelleri tarafından verilen eğitimde güvenlik personelleri; uyuşturucu ile topyekün mücadelede ailenin ve toplumun önemi, ebeveynlerin dikkat etmesi gereken hususlar, uyuşturucu maddeler ile bu maddeleri kullanan şahıslarda meydana gelen ruhsal ve bedensel değişiklikler hakkında bilgilendirildi.

Düzenlenen eğitimde ayrıca güvenlik görevlilerinin kolluk birimlerine nasıl daha etkin destek sağlayabilecekleri konusunda bilgi aktarıldı.

 

 

eğitim özel güvenlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU