Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik-İş'ten Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu'na Ziyaret

Güvenlik-İş Sendikası, TCDD 'de çalışan özel güvenlik görevlilerinin sorun ve talepleri için Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil KARAİSMAİLOĞLU‘nu ziyaret etti.

Güvenlik-İş'ten Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu'na Ziyaret
Güvenlik-İş'ten Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu'na Ziyaret İsmail Kutlu
Bu içerik 1415 kez okundu.

TCDD yetkili sendika olan TÜRK-İŞ'e bağlı Güvenlik-İş Sendikası özel güvenlik görevlilerinin sorun ve talepleri ile yeni ihale dönemindeki ücret düşüklüğüyle ilgili Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil KARAİSMAİLOĞLU'nu makamında ziyaret etti.

Güvenlik-İş Sendikasının resmi web sitesinden yapılan haber şu şekilde;

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, TÜRK-İŞ Genel Mali sekreteri - Yol-İş Sendikası Genel Başkanı Sayın Ramazan AĞAR ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU‘ nu makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen ziyarette, yetkili ve örgütlü olduğumuz Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımıza bağlı TCDD bünyesinde çalışan özel güvenlik görevlisi üyelerimizin talepleri Sayın Bakanımıza iletildi.

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI' nın ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, ''Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU’ na duyarlılığından dolayı Güvenlik-İş Sendikamız ve üyelerimiz adına teşekkür ederim'' dedi.

güvenlik iş sendikası ömer çağırıcı özel güvenlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU