Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik-İş Sendikasından Kandil Mesajı

Güvenlik -İş Sendikası Kadir Gecesi münasebeti ile yazılı bir mesaj yayınladı.

Güvenlik-İş Sendikasından Kandil Mesajı
Güvenlik-İş Sendikasından Kandil Mesajı İsmail Kutlu
Bu içerik 681 kez okundu.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI  Genel Yönetim Kurulu Adına yayınladığı mesajda koronavirüs salgını gölgesinde geçirilen kandil için ''Rabbimizden bu hastalıktan ve diğer musibetlerden kurtulmak için milletçe tek yürek olarak dua etmeliyiz'' ifadelerine yer verildi. Mesajın devamı şu şekilde;

KADİR GECEMİZ MÜBAREK OLSUN

Kadir Gecesi, İslam'ın en şerefli, en faziletli ve en ihtişamlı gecelerinden olup bu gece Kur'an meşalesinin dünyayı aydınlatmaya başladığı mübarek bir gecedir.
Bu gece; Rabbimizin rahmet ve bereketinin yeryüzünü kapladığı, şeytanların bağlandığı, bin aydan daha hayırlı olan mübarek Kadir Gecesidir.

Koronavirüs salgını sebebiyle zor günler yaşadığımız bu dönemde alınan tedbirlere sonuna kadar riayet ederek, Rabbimizden bu hastalıktan ve diğer musibetlerden kurtulmak için milletçe tek yürek olarak dua etmeliyiz.

Kadir Gecesini fırsat bilerek aramızdaki kin ve kırgınlıkları bertaraf etmeli, elimizi ve gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açarak yüce dinimizin bizden istediği sevgi ve gönül huzuru ortamının kurulmasına, kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine gayret göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, İslam aleminin, aziz milletimizin, teşkilatımızın, üyelerimizin ve meslektaşlarımızın Kadir Gecesini tebrik ediyor ve bu gecede yapılan duaların, İslam aleminin birlik ve beraberliğine, insanlığın barış, huzur ve saadetine vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu Adına
Genel Başkan Ömer ÇAĞIRICI

kandil kadir gecesi mesaj güvenlik iş sendikası ömer çağırıcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU