Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik -İş Sendikasından ''15 Temmuz Mücadelemizin Zirvesi, Şanlı Milletin Zaferidir''

15 Temmuz 2016 tarihinde yaşadığımız hain darbe/işgal girişiminin seneyi devriyesinde TÜRK-İŞ'e bağlı Güvenlik-İş Sendikası yazılı bir açıklama yaptı.

Güvenlik -İş Sendikasından ''15 Temmuz Mücadelemizin Zirvesi, Şanlı Milletin Zaferidir''
Güvenlik -İş Sendikasından ''15 Temmuz Mücadelemizin Zirvesi, Şanlı Milletin Zaferidir'' İsmail Kutlu
Bu içerik 900 kez okundu.

15 Temmuz 2016 tarihinde yaşadığımız hain darbe/işgal girişiminin seneyi devriyesinde TÜRK-İŞ'e bağlı Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu Adına Genel Başkan Ömer ÇAĞIRICI yazılı bir açıklama yaptı.

Açıklamada, 15 Temmuz Hain darbe girişiminin olduğu gece özel güvenlik görevlilerinin de görevlerinin başında olduğunu söyleyerek mesaileri bitmiş olmasına rağmen bulundukları alanları canları pahasına koruyarak vazifelerini sonuna kadar yerine getirdiğini ve ne yazık ki 4 Özel Güvenlik Görevlisi hayatını kaybettiğini ve 51 Özel Güvenlik Görevlisi de yaralandığını belirtti.

Sendikanın resmi web sitesinden yapılan açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi.

15 TEMMUZ MÜCADELEMİZİN ZİRVESİ, ŞANLI MİLLETİN ZAFERİDİR!

Gururumuz, kahramanlarımız 15 Temmuz şehitlerimizi, darbecilerin durdurulmasının sene-i devrinde dualarla, hasret ve özlemle anıyoruz.

Bu millet demokrasiyi 15 Temmuz'da bütün dünyaya göstermiştir. 15 Temmuz gecesi milli iradeyi hiçe sayanlar bir tek şeyi hesaba katmadı; egemenlik kayıtsız şartsız milletindir!

Yüce milletimiz tarihimizde olduğu gibi 15 Temmuz akşamı yine hainlere, çetelere, Türkiye Cumhuriyeti’nin düşmanlarına unutamayacakları bir ders vermiştir.

Güvenlik -İş Sendikamız, Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ'e bağlı sendikalar ile beraber TÜRK-İŞ Genel Başkanımız Ergün ATALAY 15 Temmuz akşamı demokrasiye ve milli iradeye karşı yapılan hain işgal girişiminden haberdar olur olmaz derhal harekete geçmiş ve TÜRK-İŞ Genel Başkanımız Ergün ATALAY gece 00.30 dolaylarında Sakarya Kent Meydanında on binlerce vatandaşa hitap ederek TÜRK-İŞ'in 1 milyon aşkın işçisiyle bu işgal girişiminin sonuna kadar karşısında olduğunu ifade etmiş ve halkı sabaha kadar meydanlarda mücadele etmeye çağırarak Güvenlik-İş Sendikamız tüm teşkilatımız ile birlikte hain darbe girişiminin ilk anından itibaren Demokrasi nöbeti tutarak hainlerin karşısında olduğunu açıkça göstermiştir.

Halkın can ve mal güvenliğini koruyan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız o gece halk düşmanlarına karşı durarak mesaileri bitmiş olmasına rağmen görev alanları terk etmemiş ve 4 Özel Güvenlik Görevlisi meslektaşımız şehit, 51 Özel Güvenlik Görevlisi de yaralanmıştı.

Cennet vatan ülkemizde görev yapan Özel Güvenlik Görevlileri canı pahasına devletinin emrinde milletimizin hizmetinde dün olduğu gibi bugünde, yarın da her zaman vatan ve millet aşkı ile görev yapmaya devam edecektir.

Güvenlik-İş Sendikası olarak başta 15 Temmuz darbesi olmak üzere; milli iradeyi hedef alan tüm girişimlere karşı olduğumuzu tekrar ifade etmek isteriz. Demokrasilerde milli iradenin üzerinde hiçbir güç yoktur.

Bu duygu ve düşüncelerle, bu vatan için canlarını vermiş tüm Şehitlere Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize de geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum.

Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir...

Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu Adına 
Genel Başkan Ömer ÇAĞIRICI

15 temmuz darbe kalkışma sendika açıklama güvenlik iş sendikası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU