Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

ANFA Güvenlik’te Bir İlk Gerçekleşti

ANFA'da çalışan özel güvenlik görevlilerine toplu taşıma ücretsiz... Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı iştirak şirketi olan Anfa Güvenlik A.Ş. 'de çalışan özel güvenlik görevlileri toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanamıyordu...

ANFA Güvenlik’te Bir İlk Gerçekleşti
ANFA Güvenlik’te Bir İlk Gerçekleşti İsmail Kutlu
Bu içerik 888 kez okundu.

Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı iştirak şirketi olan Anfa Güvenlik A.Ş. 'de çalışan özel güvenlik görevlileri toplu taşıma araçlarından ücretli bir şekilde yararlanıyorlardı. Anfa Güvenlik A.Ş.'de örgütlü olan TÜRK-İŞ'e bağlı Güvenlik-İş Sendikası  Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Mansur YAVAŞ’a ve Belediye yetkilileri ile yaptıkları görüşmeler neticesinde üyelerine toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanmalarını sağladı. Güvenlik-İş Sendikası Anfa'da çalışan özel güvenlik görevlilerinin 23.02.2022 tarihinden itibaren günlük 4 biniş ücretsiz yararlanacağını duyurdu.


Anfa Güvenlik’te çalışan özel güvenlik görevlileri  Sendikanın ilgisizliklerinden ve mevcut şartların daha da kötüleşmesinden dolayı Hak-İş’e bağlı Öz Güven Sen Sendikasından istifa ederek Türk-İş’e bağlı Güvenlik-İş Sendikasına üye olmuştu. Yetki tespitine itiraz eden Öz Güven Sen Sendikası toplu iş sözleşmesi yapılmasını engelleyerek Anfa Güvenlik’te çalışan tüm özel güvenliklerin tepkisi ile karşılaşmıştı. Güvenlik-İş Sendikası Ankara Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile görüşerek yeni dönem için Anfa Güvenlik’te çalışan özel güvenlik görevlilerinin maaşında düzenleme yapıldığını duyurmuştu.

 

Güvenlik-İş Sendikası bugün yaptığı yazılı açıklama ile Anfa Güvenlik’te çalışan tüm özel güvenlik görevlilerinin bu zamana kadar yol parası veya bilet uygulamasından yararlanmadığını, Ankara Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile yapılan görüşmeler neticesinde ilk defa 26 gün üzerinden günlük 4 biniş olarak ayda 104 binişlik EGO kartının 23.02.2022 tarihinde Anfa Güvenlik’te çalışan tüm özel güvenlik görevlilerine dağıtılacağını duyuran Güvenlik-İş Sendikası ,Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Mansur YAVAŞ’a ve Belediye yetkililerine Anfa Güvenlik çalışanları adına yapmış oldukları bu önemli katkıdan dolayı teşekkür ettiklerini belirtti. Anfa Güvenlik’te çalışan özel güvenlik görevlileri Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Güvenlik-İş Sendikası yetkililerine yeni düzenlemeden memnun olduklarını beyan ettiler.

Anfa güvenlik Güvenlik İş sendikası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU