Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

KAAN projesi kapsamında "Özel Güvenlik Görevlisi" eğitimi verildi!

Kamu Güvenliğini tamamlayıcı mahiyette görev yapan özel güvenlik görevlilerinin, görev yaptıkları yerlerde amacına uygun olarak etkin, verimli, sürdürebilir, ölçülebilir ve denetlenebilir güvenlik hizmeti sunulmasını sağlamak, bu yerlerde görev yapan genel kolluk ve özel güvenlik görevlilerinin etkin işbirliği ve entegrasyonu ile olay meydana gelmeden suçun önlenmesi ve meydana gelen olayların ise en seri şekilde genel kolluğa bildirilmesi amacıyla KAAN UYGULAMASI projelendirilmişti.

KAAN projesi kapsamında
KAAN projesi kapsamında Özel Güvenlik Ajans
Bu içerik 598 kez okundu.
Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından, KAAN Uygulaması kapsamında toplam 2106 Özel Güvenlik Görevlisine, (202) Genel Kolluk personeline, (71) kişi, kurum, kuruluş yetkilisine eğitim verildi.
Polis Başmüfettişleri tarafından SATSO konferans salonunda verilen eğitimlerde; Özel Güvenlik Hukuku, Genel Kolluk-Özel Güvenlik İlişkileri konularına değinildi.
Ayrıca Özel Güvenlik Görevlilerine, KAAN Uygulamasının tanıtımı yapılarak, Asayiş, Narkotik Suçlarla Mücadele, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele, Terörle Mücadele konularında da bilgilendirmeler yapıldı.
özel güvenlik ögg güvenlik kaan projesi polis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU