Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Üniversite öğrencilerine 'özel güvenlik farkındalığı' anlatıldı

Balıkesir Üniversitesi Altınoluk Meslek Yüksekokulu öğrencilerine özel güvenlik görevlilerinin değer ve önemi anlatıldı.

Üniversite öğrencilerine 'özel güvenlik farkındalığı' anlatıldı
Üniversite öğrencilerine 'özel güvenlik farkındalığı' anlatıldı İsmail Kutlu
Bu içerik 277 kez okundu.

Balıkesir Üniversitesi Altınoluk Meslek Yüksekokulu öğrencilerine özel güvenlik görevlilerinin değer ve önemi anlatıldı.

Balıkesir Üniversitesi Altınoluk Meslek Yüksekokulu öğrencilerine, Güvenlik-İş Sendikası tarafından  ‘özel güvenlik farkındalığı’ semineri gerçekleşti.

Sendika, ‘Özel güvenlik Farkındalığı’ projesi kapsamında Balıkesir Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri Bölümü, Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü, Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri Bölümünde öğrenim gören öğrencilerle bir araya geldi.  Seminerde Özel güvenlik görevlilerinin İş hayatı, Görev, yetki ve sorumlulukları ile ilgili bilgilendirmede bulunulduğu belirtildi.

Sendikanın resmi web sitesinde yayınlanan haberin tamamı şu şekilde;

Özel güvenlik, 5188 sayılı kanun ile kurulmuş olan, görevli olduğu yer sınırları içinde o yerin düzenini sağlayan, meydana gelebilecek suçları önleyen, sorumlu bulunduğu yere karşı yapılacak saldırıları önleyen bu konuda gerektiğinde yasal yetki ve çerçevesinde silah kullanabilme, failleri yakalama ve kolluk kuvveti gelene kadar iz ve delillerin korunmasını sağlayan genel kolluk kuvvetlerinin yardımcı kuvvetinde görev yapan birimdir.

Böylesine özel ve önemli bir görevi ifa eden meslektaşlarımızı sadece ‘26-30 Haziran Özel Güvenlik Haftasında’ değil her zaman toplum neslinde saygınlığı ve farkındalığını hissettirmek ve anlatmak adına Güvenlik-İş Sendikası olarak; Balıkesir Üniversitesi Altınoluk Meslek Yüksekokulu öğrencilerine yönelik özel güvenlik görevlilerinin İş hayatı, Görev, yetki ve sorumlulukları ile ilgili ‘Özel Güvenlik Farkındalık Seminerini’ gerçekleştirdik.

Balıkesir Üniversitesinde gerçekleşen seminerde öğrencilere beşikten mezara yaşamımızın her alanında yanımızda olan özel güvenliklerin toplumda ki değer ve önemleri hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.

Güvenlik-İş Sendikası olarak 81 ilde ‘Özel Güvenlik Farkındalık Seminerlerini’ gerçekleştirmeye devam ederek meslektaşlarımızın önem ve değerlerini anlatmaya devam edeceğiz.

Eğitim seminerinde; başta Balıkesir İl Temsilcimiz Emrah Kürkçüoğlu’na ve Balıkesir Kadın Komisyon Üyemiz Ayfer Bayrak’a, Balıkesir Üniversitesi Altınoluk Meslek Yüksekokulu Öğretim üyesi Cenk Paşa’ya ve kıymetli diğer öğretim üyelerine, Balıkesir Üniversitesi Altınoluk Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri Bölümü, Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü, Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri Bölümünde öğrenim gören değerli öğrencilerimize, bizleri bu eğitim seminerinde yalnız bırakmayan Üniversitede görev yapan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımıza ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Özel Güvenlik Her Yerde…

Üniversite öğrencilerine özel güvenlik görevlileri anlatıldı Üniversite öğrencilerine özel güvenlik görevlileri anlatıldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU