Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

İSTGÜVEN A.Ş özel güvenlik işçileri yetkiyi Güvenlik-İş'e vermek üzere

İstanbul’un tüm metrobüs, metro ve şehir hatlarında, park ve bahçelerinde, sosyal tesislerinde, İBB’ye bağlı kurum ve kuruluşların tüm çalışma ofisleri ile müştemilatlarında özel güvenlik görevlileri ile güvende olan İSTGÜVEN AŞ çalışanları yeni dönemde sendikalarını değiştiriyorlar.

İSTGÜVEN A.Ş özel güvenlik işçileri yetkiyi Güvenlik-İş'e vermek üzere
İSTGÜVEN A.Ş özel güvenlik işçileri yetkiyi Güvenlik-İş'e vermek üzere İsmail Kutlu
Bu içerik 684 kez okundu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı olan İSTGÜVEN AŞ özel güvenlik çalışanları yeni dönemde yetkiyi Güvenlik-İş'e vermeye kararlı.

İstanbul’un tüm metrobüs, metro ve şehir hatlarında, park ve bahçelerinde, sosyal tesislerinde, İBB’ye bağlı kurum ve kuruluşların tüm çalışma ofisleri ile müştemilatlarında özel güvenlik görevlileri ile güvende olan İSTGÜVEN AŞ özel güvenlik işçileri yeni dönemde sendikalarını değiştiriyorlar.

Yaklaşık 10 Bin özel güvenlik görevlisinin çalıştığı İST GÜVEN AŞ'de Yetkili Sendika Cuma günü belli olacak. Perşembe gecesine kadar üyelik işlemleri devam edecek.

İSTGÜVEN AŞ.'de çalışan özel güvenliklerin şuanda ki mevcut sendikadan istifa ederek TÜRK-İŞ'e bağlı GÜVENLİK-İŞ Sendikasını tercih ettiği görülüyor. Güvenlik-İş'in tüm teşkilatı ile sahada örgütlenme çalışmalarını titizlikle yürüttüğü, tüm özel güvenliklerin ziyaret edildiği ve yeni dönem toplu iş sözleşmesi için bilgilendirildiği gelen bilgiler arasında.

 

Güvenlik İş Sendikası sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu açıklamada;

''İST GÜVEN'de çalışan özel güvenlik emekçilerinin sendikamızı tercih ettiği ve TÜRK-İŞ çatısı altında buluştukları için teşekkür ediyoruz.Bize olan inançlarını boşa çıkarmayarak,çalışma hayatında yaşamış olduğu ekonomik ve sosyal sorunların üstesinden geleceğimiz bir toplu iş sözleşmesi imzalayacağımızdan kimsenin şuphesi olmasın.

Bugün  Her dönemde önemli medeniyetlere ev sahipliği yapmış, ülkemizin adeta kalbi olan İSTANBUL'u,İSTANBUL'da yaşayan vatandaşlarımızı,gerek soğuk havada,gerek güneş altında,gerek ayakta görev yaparak canla başla koruyan ve özel güvenlik sektöründe duruşları ile özel güvenlik mesleğinde farkındalık oluşturan tüm özel güvenlik emekçilerimize yakışır bir toplu iş sözleşmesi için sahadayız,sizlerden gelen her sorunu kalem kalem yazdık,Bir olacağız ve her zaman diri olacağız'' açıklamalarında bulundu.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU