Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

İSTGÜVEN A.Ş'de Güvenlik-İş Rüzgarı...

İSTGÜVEN A.Ş'de Güvenlik-İş Rüzgarı: Güvenlik-İş Sendikası Yetkiyi Almak Üzere...

İSTGÜVEN A.Ş'de Güvenlik-İş Rüzgarı...
İSTGÜVEN A.Ş'de Güvenlik-İş Rüzgarı... İsmail Kutlu
Bu içerik 475 kez okundu.

İSTGÜVEN A.Ş’de yeni toplu iş sözleşmesi görüşmeleri yapılabilmesi için yetki sürecinin bitimine saatler kaldı. Perşembe gecesine kadar sürecek olan üyelik işlemleri sonunda yetkili sendika belli olacak...

19. İş kolunda faaliyet gösteren sendikalardan DİSK Güvenlik-Sen, HAK-İŞ ÖzGüven-Sen ve TÜRK-İŞ Güvenlik-İş Sendikası İSTGÜVEN A.Ş'de yetkiyi almak istiyor.

Güvenlik-Sen İSTGÜVEN A.Ş örgütlenmesinde sınıfta kalırken Güvenlik-Sen'e üye olan özel güvenlik görevlileri Güvenlik-İş Sendikasına geçtiği ÖzGüven-Sen'de Güvenlik-İş Sendikasına üye olan özel güvenlik görevlilerine baskı ve tehdit uygulayarak istifaya zorladığı gelen bilgiler arasında.

 

 İSTGÜVEN A.Ş'de adeta Güvenlik-İş Sendikası rüzgarı eserken özel güvenlik görevlileri sahada Güvenlik-İş Teşkilatını görmekten memnun.

 

Güvenlik-İş Sendikası yetki sürecinin bitimine saatler kala hala İSTGÜVEN A.Ş’de çalışan özel güvenlik görevlilerini görev noktalarında ziyaretlerine devam ediyor. 

Öte yandan Güvenlik-İş Sendikası üyelerine yetkiyi almak üzere olduğunu üyelerine kısa mesaj çekerek bildirdi..

 

İSTGÜVEN A.Ş'de Güvenlik-İş Rüzgarı: Güvenlik-İş Sendikası Yetkiyi Almak Üzere...
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kerim     2022-08-07 Alamadı ne yazıkki. Hakişin temsilcileri nasıl koyduk havasındalar. Allah belanızı versin diyorum başka bişey demiyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU