Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

SİHAGÜVDER, ”1 Mart Havacılık Güvenliği Günü’nü” Tescilletti

2016 yılından itibaren kutlanan’1 Mart Havalimanları Güvenlik Memurları Günü’ SİHAGÜVDER’in markalaşma adımıyla ’1 Mart Havacılık Güvenliği Günü’ olarak tescillendi. SİHAGÜVDER Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği ile Güvenlik-İş Sendikasının birlikte yapmış olduğu..

SİHAGÜVDER, ”1 Mart Havacılık Güvenliği Günü’nü” Tescilletti
SİHAGÜVDER, ”1 Mart Havacılık Güvenliği Günü’nü” Tescilletti İsmail Kutlu
Bu içerik 316 kez okundu.

2016 yılından itibaren kutlanan’1 Mart Havalimanları Güvenlik Memurları Günü’ SİHAGÜVDER’in markalaşma adımıyla ’1 Mart Havacılık Güvenliği Günü’ olarak tescillendi.

SİHAGÜVDER Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği ile Güvenlik-İş Sendikasının birlikte yapmış olduğu çalışmalar neticesinde 2016 yılından itibaren kutlanan ”1 Mart Havalimanları Güvenlik Memurları Günü‘’ alınan karar gereği ‘’1 Mart Havacılık Güvenliği Günü’’ olarak kutlanması yönünde karar alınmıştı.

SİHAGÜVDER’in sosyal medyada yaptığı  yaptığı açıklamada; ”Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği 1 Mart Havacılık Güvenliği Günü ” markamız Türk Patent Enstitüsü TPE tarafından dernek amblemiz ile birlikte onaylanarak markalaşmış ve derneğimiz patent sahibi olmuştur. Planladığımız proje, çalışmamızda üyelerimizin ve paydaşlarımızın desteği ile başarılı olabilirsek günümüzü tüm Havacılık Güvenlik Çalışanları ile birlikte kutlayarak gelecek nesillere ve sektöre miras bırakmak hedefimizdir. Bilgilerinize sunar, hayırlı olmasını temenni ederiz.

SİHAGÜVDER ”1 Mart Havacılık Güvenliği Günü’nü” Tescilletti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU