Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay'dan Güvenlik-İş Sendikasına Ziyaret

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay ve TÜRK-İŞ Genel Eğitim Sekreteri-TEKSİF Sendikası Genel Başkanı Nazmi IRGAT, Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI’yı ziyaret etti...

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay'dan Güvenlik-İş Sendikasına Ziyaret
TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay'dan Güvenlik-İş Sendikasına Ziyaret İsmail Kutlu
Bu içerik 403 kez okundu.

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay ve TÜRK-İŞ Genel Eğitim Sekreteri-TEKSİF Sendikası Genel Başkanı Nazmi IRGAT, Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI’yı ziyaret etti.


Güvenlik-İş Sendikasının resmi web sitesinde yayınlanan haberin tamamı şu şekilde;

TÜRK-İŞ Genel Başkanımız Sayın Ergün Atalay ve TÜRK-İŞ Genel Eğitim Sekreteri-TEKSİF Sendikası Genel Başkanı Sayın Nazmi IRGAT Sendikamızın Genel merkezinde Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI’yı ziyaret etti. Ziyarette TEKSİF Sendikası Genel Teşkilat ve Eğitim Sekreteri Sayın Ersin ÇELİK ile Genel Başkan Yardımcımız Ahmet DURCUK hazır bulundu.

Gerçekleştirdiğimiz Genel Kurul hasebiyle Sayın ATALAY ve Sayın IRGAT Sendikamızın Genel Yönetim Kurulu üyelerine tebriklerini iletti.

TÜRK-İŞ Genel Başkanımız Sayın Ergün Atalay’a, Sendikamız Güvenlik-İş’in çalışmaları, özel güvenlik görevlilerinin sorun ve talepleri ve Sendikamız üyesi özel güvenlik görevlilerinin ‘taşerona kadro’ konusundaki talepleri karşılıklı istişare edildi.

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, İşçilerin sigortası olan TÜRK-İŞ Konfederasyonun çatısı altında olmaktan onur duyduğunu söyleyerek, Güvenlik-İş Sendikamızın ve özel güvenlik emekçilerinin her zaman yanında olan, bizlere desteklerini esirgemeyen TÜRK-İŞ’imizin değerli Genel Başkanı Sayın Ergün ATALAY’a Güvenlik-İş Sendikamız ve tüm özel güvenlik emekçileri adına şükranlarımı sunarım. Ziyaretlerinden dolayı TÜRK-İŞ Genel Başkanımıza, TÜRK-İŞ Genel Eğitim Sekreterimize, Teksif Teşkilat ve Eğitim Sekreterimize teşekkür ederiz” dedi. (Kaynak www.guvenlikis.org.tr )

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay'dan Güvenlik-İş Sendikasına Ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU