Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik-İş Sendikası Deprem Bölgesinde

TÜRK-İŞ’e bağlı Güvenlik-İş Sendikası deprem felaketinin yaşandığı Adana ve Kahramanmaraş illerinde temaslarda bulundu.

Güvenlik-İş Sendikası Deprem Bölgesinde
Güvenlik-İş Sendikası Deprem Bölgesinde Özel Güvenlik Ajans
Bu içerik 247 kez okundu.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, gerçekleşen depremin ‘yüzyılın felaketi’ olarak nitelendirdi. ÇAĞIRICI, Bu büyük acının üstesinden ancak birlik içinde, dayanışma ile gelinebileceğini söyledi. İhtiyaç doğrultusunda hazırlanan yardım malzemelerini Sendika üyelerine ve vatandaşlara ulaştırıldığı bildirildi.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI ve Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ ile birlikte deprem felaketinin yaşandığı Adana ve Kahramanmaraş illerinde temaslarda bulundu.

Sendikamız depremden etkilenen üyelerimiz ve tüm özel güvenlik görevlileri ile ilgili iletişime geçmek adına depremin gerçekleştiği Adana havalimanı, Kahramanmaraş TCDD, Kahramanmaraş havalimanı, Kahramanmaraş Afşin’de inceleme ve destek ziyaretlerinde bulundu.

Bölge Başkanlıklarımız aracılığı ile deprem illerinde ki tüm üyelerimizin durumları hakkında bilgi alan Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, gerçekleşen depremin ‘yüzyılın felaketi’ olarak nitelendirdi. ÇAĞIRICI, Bu büyük acının üstesinden ancak birlik içinde, dayanışma ile gelinebileceğini söyledi.

Bölgede yapılabilecek her türlü destek için burada bulunduklarını belirten ÇAĞIRICI, İhtiyaç doğrultusunda hazırlanan yardım malzemelerini üyelerimize ve vatandaşlarımıza ulaştırarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Adıyaman, Hatay, Malatya ve diğer deprem bölgesi illerinde gerekli yardım ve hazırlıklar devam ettiğini söyleyen ÇAĞIRICI, Sendikamızın Bölge Başkanları ile depremin yaşandığı illerde yaşanan süreç yakinen takip edilmektedir dedi.

ÇAĞIRICI, ”Depremden etkilenen tüm halkımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, vefat eden vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet, aziz milletimize başsağlığı ve yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz. Yaralarımızı hep birlikte saracağız” dedi.

 

güvenlik iş sendikası deprem bölgesi özel güvenlik ömer çağırıcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU