Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik-İş Sendikasından ‘1 Mart Havacılık Güvenliği Günü’

TÜRK-İŞ’e bağlı Güvenlik-İş Sendikası ‘1 Mart Havacılık Güvenliği Günü’ mesajı yayınladı. Yayınlanan mesajda, özel güvenlik görevlilerinin havalimanlarının korunmasında 7/24 büyük bir özveriyle çalıştığına dikkat çekilerek, en zor şartlarda bile görevini..

Güvenlik-İş Sendikasından ‘1 Mart Havacılık Güvenliği Günü’
Güvenlik-İş Sendikasından ‘1 Mart Havacılık Güvenliği Günü’ İsmail Kutlu
Bu içerik 325 kez okundu.

TÜRK-İŞ'e bağlı Güvenlik-İş Sendikası '1 Mart Havacılık Güvenliği Günü' mesajı yayınladı.

Yayınlanan mesajda, özel güvenlik görevlilerinin havalimanlarının korunmasında  7/24 büyük bir özveriyle çalıştığına dikkat çekilerek, en zor şartlarda bile görevini layıkıyla yerine getirdiği vurgulandı. Sendika Yönetimi deprem bölgesinde hizmetlerine devam eden özel güvenlik görevlileri için övgüyle bahsederek teşekkür etti.

Sendikanın resmi web sitesinde ki haberin tamamı şu şekilde;

Yetkili olduğumuz havalimanlarında ve ülkemizin hava sahasının korunmasında 7/24 özveriyle görev yapan üyelerimiz özel güvenlik görevlileri, ülkemizi derinden etkileyen deprem felaketinde de var gücüyle Devletimize ve Milletimize hizmet etmeye devam etmektedir. En zor şartlarda bile görevini layıkıyla yerine getiren meslektaşlarımız her türlü övgüyü ve teşekkürü hakketmektedir.

'1 Mart Havacılık Güvenliği Günü' vesilesiyle Havalimanlarımızda ve deprem bölgesinde görev yapan özel güvenlik görevlisi arkadaşlarımıza Güvenlik-İş Sendikası olarak teşekkür ediyoruz. Deprem felaketi nedeniyle vefat eden özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımıza ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileriz...

 


Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu

Güvenlik-İş Sendikasından ‘1 Mart Havacılık Güvenliği Günü’
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU