Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

ÖGED Derneği Başkanı Dilek Oran ‘Özel Güvenlik Haftasını’ Kutladı

ÖGED Derneği Başkanı Dilek ORAN, 26-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftası münasebetiyle açıklamalarda bulundu. Tüm özel güvenliklerin ‘Özel Güvenlik Haftası’nı kutlayan ORAN, Emniyet güçlerinin en büyük destekçisi olduğunu belirtti…

ÖGED Derneği Başkanı Dilek Oran ‘Özel Güvenlik Haftasını’ Kutladı
ÖGED Derneği Başkanı Dilek Oran ‘Özel Güvenlik Haftasını’ Kutladı İsmail Kutlu
Bu içerik 844 kez okundu.

ÖGED Derneği Başkanı Dilek ORAN, 26-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftası münasebetiyle açıklamalarda bulundu. Tüm özel güvenliklerin ‘Özel Güvenlik Haftası’nı kutlayan ORAN,  Emniyet güçlerinin en büyük destekçisi olduğunu belirtti.

Özel güvenlik görevlilerinin kariyer planlarında yetersizliği, eğitim yaşanan eksiklikler ve ücretler adaletsizliği gibi bir çok sorunlarla karşı karşıya kaldığını söyleyen ORAN,  özel güvenlik görevlilerinin psikolojik ve fiziksel sağlığına zarar verdiğini vurguladı.


ORAN açıklamasının devamında şu cümlelere yer verdi.


”Ülkemizin dört bir yanında, binlerce farklı noktada Emniyet güçlerimizin destekçisi Özel Güvenlik Görevlisi dostlarımızın 19. Özel Güvenlik Günü ve Haftası kutlu olsun.

Özel Güvenlik görevlisi dostlarımın kariyer planlarında yetersizlikler, eğitim yaşanan eksiklikleri, ücretler adaletsizliği gibi bir çok sorunlarla karşı karşıyadır. Bu durum, özel güvenlik görevlilerinin psikolojik ve fiziksel sağlığına zarar vermektedir.
Özel güvenlik görevlilerinin 7/24 çalışma esaslarına göre çalışmakta ve problemlerinin çözüm bulunması, toplumun güvenliği açısından son derece önemlidir.
Ayrıca, özel güvenlik mesleğine saygı gösterilmesi ve çalıştıkları projelerde şiddete karşı daha iyi korunmaları için önlemler alınması da önemlidir.


Ülkemizde Çalışan Özel Güvenlik sayısı 350 bine ulaşmıştır.
Özel güvenlik görevlilerinin mesleki yeterlilikleri artırılmalı, düzenli eğitimler almaları sağlanmalı ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi için gerekli adımlar atılması için derneğimiz Öged (Özel Güvenlik Eğitim ve Dayanışma Derneği ) olarak çalışmalar son sürat devam etmekteyiz.

Gününüz kutlu olsun değerli Özel Güvenlik Görevlileri.”

ÖGED Derneği Başkanı Dilek Oran ‘Özel Güvenlik Haftasını’ Kutladı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU