Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Özel Güvenlikler ‘Özel Güvenlik Haftası’nda Anıtkabir’i Ziyaret Etti

Güvenlik-İş Sendikası Özel Güvenlik Haftası kapsamında Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu olan Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir’i ziyaret ederek törenle çelenk bıraktı. ‘Özel Güvenlik Haftası’ kapsamında Güvenlik-İş Sendikası..

Özel Güvenlikler ‘Özel Güvenlik Haftası’nda Anıtkabir’i Ziyaret Etti
Özel Güvenlikler ‘Özel Güvenlik Haftası’nda Anıtkabir’i Ziyaret Etti İsmail Kutlu
Bu içerik 365 kez okundu.

Güvenlik-İş Sendikası Özel Güvenlik Haftası kapsamında Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu olan Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir’i ziyaret ederek törenle çelenk bıraktı.

‘Özel Güvenlik Haftası’ kapsamında Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, Yönetim Kurulu Üyeleri ve özel güvenlik görevlileri ile birlikte, Anıtkabir’de Atatürk’ün huzuruna çıkarak törenle çelenk bıraktı.

 

 

Çelenk bırakma töreninin ardından Genel Başkan ÇAĞIRICI Anıtkabir Özel Defterini imzaladı.

 

Genel Başkan Ömer ÇAĞIRICI Anıtkabir Özel Defterine şunları yazdı;

“Cumhuriyetimizin Aziz Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk,

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası GÜVENLİK-İŞ olarak, üyelerimiz, meslektaşlarımız özel güvenlik görevlilerinin 26-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve haftası kapsamında özel güvenlik teşkilatımızın 19. Yıl dönümünde huzurunuzdayız.

Açtığınız yolda, gösterdiğiniz hedefler doğrultusunda kararlılıkla ilerlemesini sürdüren, Cennet Vatan Ülkemiz Türkiye’de kamu güvenliğine en önemli katkıyı sunan özel güvenlik görevlileri sizden aldığı ilhamla, her hal ve şart altında, gerektiğinde canı pahasına görevini yerine getirmeye devam edecektir.

 

Cumhuriyetimize, Devletimize, demokrasimize, vatanımıza, milli birlik ve beraberliğimize kastedecek dahili ve harici düşmanlar, her zaman gereken cevabı alacaklardır.

Dün olduğu gibi bugün de kanlarını seve seve dökmekten çekinmeyen kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Güvenlik-İş Sendikamız ve Heyeti olarak şükranlarımızı sunuyoruz.

Ruhunuz şad olsun.”

 

    

Özel Güvenlikler ‘Özel Güvenlik Haftası’nda Anıtkabir’i Ziyaret Etti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU