Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik-İş Sendikasından 15 Temmuz Mesajı

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Güvenlik-İş Sendikasından 15 Temmuz Mesajı
Güvenlik-İş Sendikasından 15 Temmuz Mesajı İsmail Kutlu
Bu içerik 369 kez okundu.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

ÇAĞIRICI mesajında 15 Temmuz hain darbe girişimi olduğu gece özel güvenlik görevlilerinin de mesailerinin bittiği halde görev yerlerini terk etmeyerek mücadele ettiğini belirterek özel güvenlik görevlilerinden 4’ü şehit 51’i ise yaralandığını söyledi.

ÇAĞIRICI, açıklamasının devamında;

Bugün, ülkemizin demokrasisine ve milli iradesine sahip çıkmanın sembol günlerinden biri olan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü…

15 Temmuz 2016 tarihinde halkımızın, emniyet güçlerimizin ve vatanseverlerimizin cesaretiyle hain bir darbe girişiminin bertaraf edildiği tarihtir.


Milletimiz, tankların, tüfeklerin ve hainlerin karşısında cesaretle durarak, demokrasiye ve milli iradeye sahip çıktı.

15 Temmuz gecesi meydanları dolduran yürekli vatandaşlarımız, bayraklarıyla, inançlarıyla ve vatan sevgileriyle birlikte darbecilere karşı direndi. Milletimizin azim ve kararlılığı, o gece Türkiye’nin geleceğini belirledi. Evlerinden çıkan halkımız, tanklara, kurşunlara göğüs gererek demokrasiye olan inançlarını tüm dünyaya gösterdi. Hiçbir korku ve baskı altında kalmadan, özgürlükleri ve demokrasiyi savunmak için sokağa çıkan kahramanlarımız, cesaretleriyle tarihe geçtiler.

15 Temmuz gecesi, Can ve mal güvenliğini korumak için mesleğimizin onurunu taşıyan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız, mesailerinin bitmesine rağmen görevlerinden ayrılmadan halkımızı ve vatanımızı korumak için mücadele ettiler. Bu kahraman meslektaşlarımızdan 4’ü şehit olmuş, 51’i ise yaralanmıştır.

Güvenlik-İş Sendikası olarak, 15 Temmuz darbe girişimi ve milli iradeye yönelik her türlü saldırıya karşı olduğumuzu bir kez daha vurgulamak istiyoruz.

Demokrasilerde milli iradenin üzerinde hiçbir güç bulunmamaktadır ve halkımızın iradesi her zaman üstün gelmiştir ve bundan sonrada gelecektir.

15 Temmuz akşamı, Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY ve Güvenlik-İş Sendikası olarak, Türkiye’nin dört bir yanında toplanan binlerce vatandaşa hitap etmiş ve Türk-İş’in 1 milyon işçisiyle bu hain işgal girişiminin karşısında olduklarını açıkça ifade etmiştir. Sendikamızda tüm teşkilatımızla darbe girişiminin başladığı ilk anlardan itibaren Demokrasi Nöbeti tutarak hainlere karşı duruşumuzu net bir şekilde ortaya koymuştur.


Güvenlik-İş Sendikası olarak, vatanımızın ve milletimizin her zaman yanında olmaya, demokrasiyi ve hukukun üstünlüğünü kararlılıkla savunmaya devam edeceğiz…

 Hiçbir kuvvet, Türk milletinin azim ve kararlılığı karşısında duramaz.

Saygılarımla,

Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu Adına
Ömer ÇAĞIRICI
Genel Başkan 

Güvenlik-İş Sendikasından 15 Temmuz Mesajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU