Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

PTT ve TCDD İşyeri Temsilcilerine Yönelik Eğitim Semineri Güvenlik-İş Sendikası Tarafından Antalya'da Gerçekleştirildi

Güvenlik-İş Sendikası, Türkiye genelinde faaliyet gösteren PTT Genel Müdürlüğü, PTT PAL A.Ş. ve TCDD’de çalışan özel güvenlik görevlisi işyeri sendika temsilcilerine yönelik eğitim semineri 5-6 Ağustos tarihlerinde Antalya’da düzenlendi. Güvenlik-İş..

PTT ve TCDD İşyeri Temsilcilerine Yönelik Eğitim Semineri Güvenlik-İş Sendikası Tarafından Antalya'da Gerçekleştirildi
PTT ve TCDD İşyeri Temsilcilerine Yönelik Eğitim Semineri Güvenlik-İş Sendikası Tarafından Antalya'da Gerçekleştirildi İsmail Kutlu
Bu içerik 206 kez okundu.

TÜRK-İŞ'e bağlı Güvenlik-İş Sendikası, Türkiye genelinde faaliyet gösteren PTT Genel Müdürlüğü, PTT PAL A.Ş. ve TCDD’de çalışan özel güvenlik görevlisi işyeri sendika temsilcilerine yönelik eğitim semineri 5-6 Ağustos tarihlerinde Antalya’da düzenlendi.

Güvenlik-İş Sendikası, PTT ve TCDD’de çalışan üyelerinin profesyonel gelişimine destek olmayı amaçlayan eğitim toplantısını gerçekleştirdi. Toplantının amacı, özel güvenlik sektöründeki dayanışmayı artırmak ve toplu iş sözleşmesi prosedürü hakkında işyeri sendika temsilcilerini bilgilendirdi.


Eğitim seminerine Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, Genel Başkan Yardımcıları Ahmet DURCUK ve Fevzi KARATAŞ, Antalya Bölge Başkanı Recep MUTAF, İzmir Bölge Başkanı Hüseyin KALENDER, PTT Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkan Yardımcısı Seyfettin DURKAN, PTT Para Lojistik Yasal Mevzuat ve Denetim Şefi Abdullah ÖZEN, PTT Para Lojistik Risk Önleme ve Denetleme Uzmanı Ahmet Ali YIĞCI, PTT Para Lojistik Fiziki Güvenlik Uzmanı Eren KESGİN, TCDD Genel Müdürlüğü Merkez Koruma ve Güvenlik Müdürü Musa CEBE ve Düş’ün Psikoloji Yönetim Kurulu Başkanı Başak ASLAN gibi katılımcılar yer aldı.

Eğitim seminerinde, özel güvenlik sektöründe çalışan üyelerin maruz kalabileceği zorluklar ve stres faktörleri, Düş’ün Psikolojisi Yönetim Kurulu Başkanı Başak Aslan tarafından “Psikolojik Sağlamlık Geliştirme Eğitimi” başlığı altında ele alındı.


Güvenlik-İş Sendikası olarak, PTT ve TCDD’de çalışan işyeri temsilcilerinin farklı deneyim ve bakış açılarına sahip olduğunu dikkate alarak, PTT ve TCDD kurumlarıyla ayrı ayrı istişare toplantıları düzenlendi.

PTT İşyeri Temsilcilerine; Genel Merkez Yöneticileri, PTT Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkan Yardımcısı Seyfettin DURKAN, PTT Para Lojistik Yasal Mevzuat ve Denetim Şefi Abdullah ÖZEN, PTT Para Lojistik Risk Önleme ve Denetleme Uzmanı Ahmet Ali YIĞCI, PTT Para Lojistik Fiziki Güvenlik Uzmanı Eren KESGİN tarafından sorular cevaplandırılarak bilgilendirme yapıldı.

TCDD İşyeri Temsilcilerine; Genel Merkez Yöneticileri ve TCDD Genel Müdürlüğü Merkez Koruma ve Güvenlik Müdürü Musa CEBE tarafından sorular cevaplandırılarak, sorunlar ve çözüm yolları tartışıldı.

 

PTT ve TCDD İşyeri Temsilcilerine Yönelik Eğitim Semineri Güvenlik-İş Sendikası Tarafından Antalya'da Gerçekleştirildi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU