Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Özel Güvenlik Eğitimleri Baştan Yapılandırılıyor...

EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı, özel güvenlik eğitimlerini geliştirmek ve nitelikli eğitim standartlarını belirlemek amacıyla önemli bir çalıştaya ev sahipliği yapacak.

Özel Güvenlik Eğitimleri Baştan Yapılandırılıyor...
Özel Güvenlik Eğitimleri Baştan Yapılandırılıyor... İsmail Kutlu
Bu içerik 353 kez okundu.

(Kaynak Özel Güvenlik TV)

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı, özel güvenlik eğitimlerini geliştirmek ve nitelikli eğitim standartlarını belirlemek amacıyla önemli bir çalıştaya ev sahipliği yapacak. İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen etkinlik, 8-12 Kasım tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşecek.

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) başkanlığı temsilcileri, Üniversiteden Akademisyenler ve özel güvenlik paydaşlarının katılımıyla düzenlenecek olan "Özel Güvenlik Eğitimlerini Geliştirme Alan/Branş Eğitimleri Çalıştayı", sektördeki eğitim standartlarını ve uygulamalarını gözden geçirmeyi hedefliyor. Ana konu başlıkları arasında Temel Yenileme Eğitimleri ile Alan/Branş Eğitimlerinin Programlanması hedefleniyor.

Çalıştay kapsamında, özellikle yetkinlik temelli eğitim modeline geçiş vurgusu yapılıyor. Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı, eğitimlerin günümüzün şartlarına uygun hale getirilmesi için  çalışmalar yürütüyor. Bu yönde yapılan düzenlemelerle birlikte, özel güvenlik eğitimlerinin kalitesinin artırılması ve özel güvenlik sektöründe ki profesyonelliğin yükseltilmesi hedefleniyor.

Özel Güvenlik Eğitimleri Baştan Yapılandırılıyor...
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU