Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Özel Güvenliğin Farkındalığı Minik Öğrencilere Anlatıldı

Güvenlik-İş Sendikası, toplumda özel güvenlik farkındalığını artırma çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda, Balıkesir Burhaniye ilçesinde bulunan Berna Kundakçı Anaokulu’nda düzenlenen “Özel Güvenlik Farkındalık Eğitimi” büyük ilgi gördü. Daha önce Balıkesir..

Özel Güvenliğin Farkındalığı Minik Öğrencilere Anlatıldı
Özel Güvenliğin Farkındalığı Minik Öğrencilere Anlatıldı İsmail Kutlu
Bu içerik 135 kez okundu.

Güvenlik-İş Sendikası, toplumda özel güvenlik farkındalığını artırma çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda, Balıkesir Burhaniye ilçesinde bulunan Berna Kundakçı Anaokulu’nda düzenlenen “Özel Güvenlik Farkındalık Eğitimi” büyük ilgi gördü. Daha önce Balıkesir Üniversitesi Altınoluk Meslek Yüksekokulu ve Balıkesir Edremit Şehit Kadir Altinöz Ortaokulu’nda gerçekleştirilen ‘Özel Güvenlik Farkındalık Eğitimi’ seminerlerinin üçüncüsü, Berna Kundakçı Anaokulu’nda minik öğrencilerle buluştu.

Etkinliğe, Balıkesir Koca Seyit Havalimanı özel güvenlik görevlileri Ali Karataş, Nurdan Avcu ve Balıkesir İl Temsilcisi Emrah Kürkçüoğlu katıldı. Minik öğrencilerle eğlenceli ve öğretici bir gün geçiren özel güvenlik görevlileri, çocuklara mesleklerinin önemini anlattılar. Oyunlar, etkinlikler ve renkli aktivitelerle zenginleştirilen eğitim programı, çocukların özel güvenlik mesleği hakkında bilinçlenmesini sağladı.

 

 

Özel güvenlik görevlileri, toplumun görünmeyen kahramanlarıdır. Her gün, her an ve her yerde can ve mal güvenliğini sağlayan bu meslek grubunun rolünü anlamak ve değerini kavramak, geleceğimiz için kritik bir adımdır.

Güvenlik-İş Sendikası, “Özel güvenlik farkındalığı, sadece bugünün değil, yarının da güvencesidir. Her okulda bu bilinci oluşturmak, çocukların güvenliğini sağlamak ve özel güvenlik mesleğini anlatarak bilinçlendirme pekiştirmek bizim en önemli hedeflerimizdendir. Bu projeyi Türkiye genelinde yaygınlaştırarak her okulda her çocuğa ulaşmayı hedefliyoruz.” açıklamasında bulundu.

 

Güvenlik-İş Sendikası, özel güvenlik görevlilerinin toplumda hak ettikleri değeri görmeleri için çalışmalarını sürdürmeye devam edeceğini belirtti. “Özel Güvenlik, hayatın her anında yanınızda!” sloganıyla yola çıkan sendika, toplumun her kesiminde bu bilinci yaygınlaştırmayı amaçlıyor.

Sendika, bu anlamlı etkinlikte emeği geçen Balıkesir İl Temsilcisi Emrah Kürkçüoğlu’na, özel güvenlik görevlisi üyeler Ali Karataş ve Nurdan Avcu’ya, Berna Kundakçı Anaokulu’nun yöneticilerine, öğretmenlerine ve minik öğrencilere teşekkürlerini iletti.

Özel Güvenlik Her Yerde, Her Yaşta Yanınızda.

 

Özel Güvenliğin Farkındalığı Minik Öğrencilere Anlatıldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU