Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

ÖZGE Çalıştay Raporu Yayınlandı

Aydın’ın Didim ilçesindeki Polis Moral Eğitim Merkezi’nde ”Özel Güvenlik Eğitimlerini Geliştirme ve Alan/Branş Eğitimleri (ÖZGE)” çalıştayı gerçekleşti. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından düzenlenen çalıştayda, özel güvenlik..

ÖZGE Çalıştay Raporu Yayınlandı
ÖZGE Çalıştay Raporu Yayınlandı İsmail Kutlu
Bu içerik 116 kez okundu.

Aydın’ın Didim ilçesindeki Polis Moral Eğitim Merkezi’nde ”Özel Güvenlik Eğitimlerini Geliştirme ve Alan/Branş Eğitimleri (ÖZGE)” çalıştayı gerçekleşti.

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından düzenlenen çalıştayda, özel güvenlik eğitimlerinin güncel ihtiyaçlara uygun hale getirilmesi ve eğitim kalitesinin artırılması hedeflendi.

 

Çalıştayda, alan eğitimlerinin önlisans programlarına uyarlanması, eğitim modeli teknik değerlendirmeleri ve yeni alan eğitim programları üzerinde duruldu. Özel güvenlik yöneticiliği, ulaşım güvenliği, kişi koruma, kıymet nakli, alarm izleme ve geçici toplu etkinlikler ve spor güvenliği gibi altı uzmanlık alanında detaylı çalışmalar yapıldı.

EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı, bu çalışmalar sonucunda ‘ÖZGE Çalıştay Raporu’nu yayınladı.

ÖZGE Çalıştay Raporu İçin Tıklayınız… 

ÖZGE Çalıştay Raporu Yayınlandı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU