Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Güvenlik-İş Sendikasından Bayram Mesajı

Güvenlik-İş Sendikası Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Genel Yönetim Kurulu adına açıklamalarda bulunan Genel Başkan Ömer ÇAĞIRICI, ”bu özel günde de görev başında olan, her türlü zorluğa rağmen canını..

Güvenlik-İş Sendikasından Bayram Mesajı
Güvenlik-İş Sendikasından Bayram Mesajı İsmail Kutlu
Bu içerik 82 kez okundu.

Güvenlik-İş Sendikası Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Genel Yönetim Kurulu adına açıklamalarda bulunan Genel Başkan Ömer ÇAĞIRICI, ”bu özel günde de görev başında olan, her türlü zorluğa rağmen canını hiçe sayarak çalışan, ailesi ve sevdikleriyle bir arada olamayan, bizlerin can ve mal güvenliğini sağlayan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımızın, teşkilatımızın ve üyelerimizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” ifadelerine yer verdi.


Sendikanın resmi web sitesinden yayınlanan haberin tamamı şu şekilde;


Kurban Bayramı’nın üyelerimize, tüm özel güvenlik görevlilerine, ailelerine ve toplumumuza sağlık, huzur ve bereket getirmesini diliyoruz.

Kurban Bayramı, sevgi, dayanışma ve paylaşmanın en üst düzeyde yaşandığı, birlik ve beraberliğin en güzel şekilde ifade edildiği mübarek bir zaman dilimidir.

Bu özel bayram, bizlere yardımlaşma ve paylaşma ruhunu hatırlatır. Sevdiklerimizle bir araya gelip mutlulukları paylaşmak ve ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmak, toplumumuzun dayanışma ruhunu güçlendirmek için önemli bir fırsattır.

Hayır kapılarının sonuna kadar açık olduğu, kaza ve belaların bertaraf edildiği bir bayram olmasını temenni ediyorum.


Bu özel günde de görev başında olan, her türlü zorluğa rağmen canını hiçe sayarak çalışan, ailesi ve sevdikleriyle bir arada olamayan, bizlerin can ve mal güvenliğini sağlayan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımızın, teşkilatımızın ve üyelerimizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Kurban Bayramı’nız kutlu olsun!

 

Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu Adına

Genel Başkan

Ömer ÇAĞIRICI

Güvenlik-İş Sendikasından Bayram Mesajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU