Özel Güvenlik Haberi Güncel, Ögg Haber, Özel Güvenlik Sınavı, Özel Güvenlik Soruları, Özel Güvenlik Ders Notları, Özel Güvenlik haberleri 2020
Reklamı Geç

Özel Güvenlik Görevlilerinin Haftası Kutlandı

Iğdır Gençlik Spor İl Müdürü Recai Şahin ve KYK Yurt Hizmetleri Müdürü Erol Bayat, Gençlik spor ve KYK Yurt hizmetlerinde görev yapan güvenlik personellerinin 26-30 Haziran Özel Güvenlik Haftasını kutladı…

Özel Güvenlik Görevlilerinin Haftası Kutlandı
Özel Güvenlik Görevlilerinin Haftası Kutlandı İsmail Kutlu
Bu içerik 54 kez okundu.

Iğdır Gençlik Spor İl Müdürü Recai Şahin ve KYK Yurt Hizmetleri Müdürü Erol Bayat, Gençlik spor ve KYK Yurt hizmetlerinde görev yapan güvenlik personellerinin 26-30 Haziran Özel Güvenlik Haftasını kutladı.

Iğdır Gençlik Spor İl Müdürü Recai Şahin, gece gündüz demeden milletimizin can ve mal güvenliği için 7/24 nöbet tutan ve emniyet birimleriyle omuz omuza çalışan özel güvenlik görevlilerine teşekkürlerini iletti. “Tüm değerli Özel Güvenlik Görevlilerimizin 26-30 Haziran Özel Güvenlik Görevlileri Haftası kutlu olsun. İyi ki varsınız,” diyerek minnettarlığını ifade etti.
KYK Yurt Hizmetleri Müdürü Erol Bayat, Özel güvenlik hizmetlerinin yasal çerçevesini belirleyen ve 26 Haziran 2004’te yürürlüğe giren Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ile 26-30 Haziran arası Özel Güvenlik Günü ve Haftası olarak kutlanıyor. Bu özel günde KYK Yurt hizmetlerinde huzur ve güvenliğinden sorumlu güvenlik personellerin 26-30 Haziran Özel Güvenlik Haftasını kutluyorum ”dedi.


Bayat, Tüm yurtlarımızda güvenlik personellerinin gece gündüz demeden görevlerini fedakârca yerine getirdiklerini söyleyerek, güvenle attığımız her adımda katkılarının büyük olduğunu belirtti.

Ziyarette Bu özel hafta vesilesiyle, özel güvenlik görevlilerinin toplum için taşıdığı öneme dikkat çekildi ve onların özverili çalışmaları takdir edildi.

Özel Güvenlik Görevlilerinin Haftası Kutlandı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
ÖZEL GÜVENLİK NEDİR, NASIL OLUNUR?
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU
GÜVENLİK TEDBİRLERİ DERS NOTU